Připravte se na opalování s čistě přírodním zdrojem beta-karotenu

Zima skončila a doba slunečná začíná. Chcete si paprsky užít a nachytat krásné dlouhotrvající opálení? Pomozte svému tělu a zejména pokožce včasným příjmem beta-karotenu. Nový Revital Beta-karoten Vegan pro vás nachystal čistě přírodní složení, které se týká i samotných kapslí.

Zatímco svůj volný čas a vytoužený letní odpočinek si plánujeme dlouho dopředu, na důležitou přípravu našeho těla na sluneční paprsky často zapomínáme. Byť přicházejí už na jaře a na přípravu pokožky je třeba myslet včas – zhruba dva až tři měsíce před sluněním. Právě v této době oceníte příjem beta-karotenu, který pečuje o pokožku a pomáhá jí získat a udržet krásnou barvu po pobytu na slunci. A kdo by se nechtěl v létě pochlubit bronzovým sexy odstínem…

Beta-karoten můžete čerpat z různých druhů zeleniny, zejména oranžově a červeně zbarvených. A nebo můžete sáhnout po koncentrovaném zdroji pocházejícím také z čistě přírodních zdrojů. Máte tak jistotu pravidelného příjmu potřebného beta-karotenu v přesně daném množství.

Nový REVITAL Beta-karoten Vegan obsahuje čistě přírodní extrakty z mrkve a měsíčku lékařského, které jsou významnými zdroji přírodních karotenoidů – luteinu, zeaxantinu a beta-karotenu. Přírodně vázané karotenoidy se ve svém účinku vzájemně doplňují a jsou pro lidský organizmus biologicky dostupnější ve srovnání se syntetickými formami.  

  • Beta-karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A, který je důležitý pro udržení normálního stavu pokožky, pečuje o ni a pomáhá jí získat a udržet krásnou barvu po pobytu na slunci. Příznivě také ovlivňuje imunitní systém a podílí se na udržení správného zraku.
  • Měsíček lékařský blahodárně působí na pleť a pokožku, podporuje hojení.

Čistě přírodní je nejen obsah kapslí, ale i kapsle samotné. Ty jsou totiž vyrobeny z celulózy a jsou tedy vhodné i pro vegany.

Připravte se včas na krásné a dlouhotrvající opálenís novinkou od VITARu, tradičního českého výrobce vitaminových doplňků. Revital Beta-karoten Vegan je vhodné začít užívat nejpozději 3 týdny před opalovací sezónou a pokračovat v užívání po celou její dobu.