Připravte své vlasy a pleť na podzim. Doporučuje se do těla doplnit kolagen

podpis_podzim

Vlasy člověka s dostatečnou zásobou kolagenu jsou pružnější, pevnější, lesklejší, vyživenější a mají větší objem. Také mají menší sklon šedivět, padat a lámat se. Vlasy také po kolagenu rostou znatelně rychleji.

S přibývajícím věkem se kvalita vlasů a nehtů zhoršuje. Vlasy řídnou, padají, šediví, jsou lámavější a slabší. Nehty se štěpí, lámou a jsou slabé. Je to právě pro úbytek kolagenu – základní stavební bílkovina lidského organismu, která v těle od 25.roku věku začíná ubývat a v 40-45 letech se už netvoří téměř vůbec.

Proces úbytku kolagenu v těle je možné napravit. Doplněním kolagenu ve vysoké kvalitě a množství můžete stárnutí předcházet a zlepšit si tak kvalitu života. Kolagen není v těle jen kvůli pěkným vlasům a nehtům. Kolagen tvoří až 70% bílkovin kůže a nachází se i v samotných vlasech a nehtech.

Jeho pravidelným užíváním si proto můžete zajistit i jejich lepší kvalitu a pružnost. Odborníci doporučují pravidelně užívat kolagen, aby vlasy neztratily svou pružnost, byly pevnější, odolnější a lesklejší, a to právě v přechodném období.

Výjimečný kolagen

Inca Collagen je na našem trhu skutečně výjimečný komplex bílkovin. Díky svým unikátním vlastnostem výrazně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken, příznivě působí na lidský organismus a zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Díky své stavbě, která je nejvíce podobná lidskému kolagenu, se navíc snadno vstřebává a má rychlý nástup účinku.

Velkým plusem je i jeho 100% mořský původ, prvotřídní kvalita a vysoce koncentrované množství v denní dávce (obsahuje až 3000 mg čistého 100% kolagenu v denní dávce, což je až 400 krát více, než obsahuje průměrný kolagenový produkt na trhu). Inca Collagen je rybí a živý kolagen a ve srovnání s jinými výjimečný i tím, že je třísložkový! Obsahuje na rozdíl od mnohých běžných srovnatelných produktů na trhu tři druhy kolagenu – kolagen typu I, II i III!

Optimální stupeň výživy

Kolagen typu I – Je v lidských tkáních nejrozšířenější, vyskytuje se především v kůži a v kostech. Představuje přibližně 90% všech kolagenů v lidském těle.

Kolagen typu II – Je nejhojněji zastoupený v chrupavčitých tkáních, kde přispívá k podpůrné funkci.

Kolagen typu III – Se stárnutím organismu se tento kolagenový typ ztrácí a je nahrazován kolagenem typu I, proto je ho možné najít hlavně v mladých tkáních.

Zázrak jménem mořský Inca Collagen: Takhle změní vaši pleť a tělo!

  • Intenzivně hydratuje pokožku a omlazuje pleť
  • Vrátí vašim vlasům pružnost, objem a lesk
  • Dostane vaše nehty do původní formy
  • Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, a může tak účinně zatočit s celulitidou
  • Pozitivně ovlivňuje komplexní výživu celého organismu