Pro klid budoucí maminky

Pro klid budoucí maminky - Angel Sound

Každá nastávající maminka určitě zná chvíle nejistoty, zda je s děťátkem vše v pořádku. O miminko se bojí od samého začátku, i když věří, že je vše určitě v pořádku. Jedinou její jistotou je kontrola u lékaře. 

Některé maminky se dokáží od těchto obav oprostit, jiným to moc nejde. Právě pro ně je určen prenatální odposlech AngelSounds. Nejen že pomůže rozptýlit Vaše obavy, užijete si také krásné chvíle poslechem srdíčka Vašeho drobečka. A na to se rozhodně nezapomíná.

AngelSounds je přístroj, který umožňuje poslech tlukotu srdce nebo pohybů dítěte v prenatálním období, tedy v období těhotenství. Prenatální odposlech je vhodné používat cca od 12. týdne těhotenství a můžete s jeho pomocí poslouchat zvuky jako srdeční tep, pohyby, kopání a dokonce i škytání Vašeho nenarozeného miminka. Všechny tyto zvuky si můžete pomocí AngelSounds i nahrát a uchovat si tak tyto krásné vzpomínky, kdy prožíváte prenatální období.

AngelSounds pracuje na principu ultrazvuku. Na jednu 9V baterii by měl vydržet cca 500 poslechů trvajících 1 minutu.

angel1

Jak AngelSounds používat?

Jeho použití je snadné. Přiložíte snímač na určené místo na břiše a pomalými kruhovými pohyby hledejte nejlepší signál (zvuk). Tento zvuk Vám může připomínat „koňský cval. Někdy je potřeba pro získání kvalitního signálu natočit nebo mírně změnit úhel snímače.

AngelSounds je zařízení navrženo tak, aby vyžadovalo co nejmenší údržbu. Po každém použití otřete AngelSounds navlhčeným hadříkem, případně namočeným v mýdlovém roztoku a poté utřete do sucha. AngelSounds nikdy neponořujte do vody! Po důkladném očištění AngelSounds použijte ještě hadřík namočený v desinfekčním přípravku na bázi alkoholu.

AngelSounds ale využijete i později. Často se nastávajícím maminkám, které pravidelně kontrolují své nenarozené děťátko prostřednictvím pravidelných pohybů stane, že znejistí. Miminko se tak často nehýbá, nebo se dokonce nějakou dobu nehýbá vůbec. Pokud je maminka nejistá, je nasnadě navštívit lékaře. Pro svůj klid ale může použít i AngelSounds.

angel

Zařízení ale využijete i poté, co se Vám miminko narodí. Po dlouhých 9 měsíců bylo schované v bezpečí maminčina bříška. Tlukot jejího srdce mu dodával pocit jistoty. Pokud si tedy v těhotenství maminka nahraje tlukot svého srdce, může jej pak miminku pouštět. Miminko pak bude klidnější, bude lépe jíst – a vlastně celkově bude šťastnější.

V těhotenství je důležité, aby se maminka cítila dobře, byla v pohodě a zbytečně se nestresovala. Stres a nervozita totiž mohou negativně ovlivnit vývoj nenarozeného miminka. Přístroj AngelSounds Vám může pomoci být klidnější, protože budete vědět, že Vaše děťátko je v pořádku.