Pro kvalitu vlasů je nejdůležitější jejich výživa

vitar0028-Edit

Roztřepené, mastné, zplihlé, řídké, lámavé. I takové mohou být vaše vlasy. O to ale určitě nestojíte. Raději byste měly vlasy bohaté, zářící a pevné. Pak nezbývá, než se jim věnovat a dopřát jim i adekvátní výživu. Právě ta totiž hraje v kvalitě vlasů velmi zásadní roli.

Problémy s vlasy mohou být způsobeny nejen nedostatečnou vnější péčí o vlasy samotné, příčinou může být i špatná výživa „zevnitř“. Důležitá je totiž vyvážená strava bohatá na bílkoviny, vitaminy a minerální látky. Jenže odpovídá tomu vždy váš jídelníček? A obsahuje dnes vůbec dostatek všech relevantních živin? Podle různých studií je vitaminů a minerálních látek v běžných potravinách stále méně a méně…

Náš organizmus potřebuje vitaminy a minerální látky, aby správně fungoval, a vlasy nejsou výjimkou. Aby se jim dobře dařilo, potřebují správnou výživu. Vlasům prospívají aminokyseliny, vitaminy skupiny B, vitamin C, železo, zinek, měď, selen a další tzv. mikroživiny. Víte, v jakých potravinách jsou tyto látky obsaženy?

 • Na vitaminy skupiny B jsou bohatá vejce (zejména žloutek), vepřové, drůbeží i hovězí maso, vnitřnosti, ryby, pivovarské kvasnice, pšeničné klíčky, ořechy nebo brokolice.
 • Vitamin C se vyskytuje v celé řadě ovoce a zeleniny, bohaté na něj jsou například šípek, rakytník nebo černý rybíz, ale také citrusy, jablka, rajčata, paprika, brokolice nebo kiwi či meloun.
 • Vitamin A najdete hlavně v rybím tuku, játrech a ovoci, stejně jako v zelenině žluté nebo zelené barvy.
 • Železo je obsaženo ve vejcích, mase, rybách, játrech nebo listové zelenině.
 • Zinek a selen se vyskytují například v jedlých mořských řasách.

Opravdu jste si jistí, že máte všechny tyto látky v dostatečném množství? Jíte dost kvalitních potravin, které dané látky obsahují? Nemáte na některé potraviny alergii, nebo prostě jen některé nemusíte? Důvodů může být dost a následek je zřejmý – vašemu tělu, a tedy i vlasům, se nedostává všech potřebných živin. V takovém případě je vhodné začít užívat doplňky stravy.

vitar0043

Vynikající řešení vašim vlasům nabízí Revitalon Forte s extra silným složením. Jeho receptura je sestavena právě s důrazem na výživu a posílení vlasů, ale i nehtů a pokožky. Obsahuje 18 účinných látek v jediné kapsli, jejíž každodenní užívání zajistí příjem těch nejdůležitějších látek pro vaše vlasy.

Revitalon Forte obsahuje:

 • Aminokyseliny, které jsou základními stavebními kameny bílkovin, které tvoří strukturu vlasů.
 • Vitamin B7 neboli biotin, který přispívá k udržení zdravých vlasů a pokožky.
 • Měď, která mimo jiné přispívá k zachování přirozené barvy vlasů.
 • Zinek, selen a extrakt z přesličky, což jsou látky, které pomáhají přispět ke zlepšení vzhledu a struktury vlasů, nehtů a pokožky.
 • Vitamin B6, který se mj. podílí na tvorbě důležité aminokyseliny L-cysteinu.
 • Vitamin C, který je důležitý pro tvorbu kolagenu, látky nezbytné pro strukturu pokožky a krevních cév.
 • Pivovarské kvasnice, které obsahují komplexní spektrum důležitých vitaminů skupiny B.
 • Extrakt z kopřivy, který je doporučován užívat při problémech s vlasy.

Revitalon Forte obsahuje všechny účinné látky, které vašim vlasům prospějí, v koncentrované formě. Dodáte jim tak výživu, kterou potřebují, a zajistíte jim krásný vzhled i pevnost. Právě vhodná výživa je totiž alfou a omegou krásy vašich vlasů…