Pro pevné, pružné a odolné klouby

^C11D8BA7C0DE2A8D95358DA6A0FFA28F3440D746C6B66F3B73^pimgpsh_fullsize_distrChrupavka je pro kondici našich kloubů velmi důležitá. Společně se šlachami a kostmi tvoří náš pohybový aparát, který denně zatěžujeme. Pohybový aparát se opotřebovává přirozeně věkem, namáhavou prací a sportem. Důležité pro jeho správnou funkčnost je zabezpečit mu správnou výživu. Kombinaci správných látek nám mnohdy zabezpečí doplňky stravy.

Gelatina plus Maritime ve výhodném balení 360+90 tablet je vhodný řešením. Kolagen MARITIME ve výhodné, koncentrované a cílené formě dokáže organismu spolu s minerálními látkami vápníkem a hořčíkem a důležitým vitaminem C, který podporuje vlastní tvorbu kolagenu, dodat potřebné živiny pro celý kloubní aparát. Zvýšený příjem těchto kolagenních a minerálních látek dokáže klouby udržet v dobré kondici a vrátit i ztuhlým kloubům pohyblivost.

Kolagen MARITIME je vysoce čistý hydrolyzát mořského původu- je získáván z mořských živočichů. Kolagenní bílkoviny pomáhají k udržení dobrého stavu kostí, k růstu a uchování svalové hmoty, která dokáže spolehlivě zpevnit celý pohybový aparát. Kolagen jako vláknitá bílkovina, tvoří v našem těle pevná a pružná vlákna, která jsou nedílnou součástí pojivových tkání, chrupavek, kloubů ale i šlach a kostí.

Pohodlné užívaní pouze dvou tablet s přírodním pomerančovým aroma třikrát denně zabezpečí komplexní podporu vašeho pohybového aparátu. Vy se tak nadále můžete věnovat všem sportovním a pracovním aktivitám bez bolesti.

1476865383-vyr-13251gelatina-plus-maritime