Probiotika pro střeva i štíhlou linii

1

O účincích probiotik dnes málokdo pochybuje. Probiotika jsou živé bakterie, které tělu doplňujeme, aby nám správně fungovala střevní mikroflóra. Ta je velmi důležitá pro ochranu před infekcemi,  pro imunitu, trávení, přeměnu a vstřebávání živin, výrobu některých vitamínů, ale i pro zdraví močových cest, předcházení vaginálním infekcím a pro spoustu dalších procesů v našem těle.  Ne nadarmo se říká : „Jaká jsou tvá střeva, takové je i tvoje celkové zdraví“.

Střevní mikroflóra bývá postižena zejména při průjmových onemocněních a při léčbě antibiotiky. Narušit nám ji může změna stravy nebo přítomnost bakterií, na něž nejsme zvyklí . To se stává hlavně při dovolené v zahraničí. Proto se již týden až 14 dní před nastávající dovolenou doporučuje podávání probiotik preventivně a pak v tom pokračovat na dovolené.

Nejen v zahraničí, ale také při letní relaxaci doma o víkendech se nevyhneme drobným excesům jako jsou oblíbené grilovačky, zahradní párty a setkání s přáteli. I to může být příčina střevního diskomfortu, kdy nám mohou pomoci probiotika. Léto je rovněž obdobím zvýšeného výskytu vaginálních mykóz a zánětů močových cest u žen. I proto se doporučuje pravidelná konzumace probiotik právě v létě.

Kilostop

Novinka na trhu Kilostop probio  jsou speciálně vybraná probiotika, která  mají hned několik výhod a – jak se říká : „zabijí tři mouchy jednou ranou“ :

  • Kilostop probio obsahuje bakterie přirozeně se vyskytující ve střevech a poslouží tak dobře při doplňování střevní mikroflóry při změně stravy, změně prostředí, při a po léčbě antibiotiky i při průjmech či zácpě
  • obsahuje bakterii Lactobacillus gasseri, která je hlavní součástí vaginální mikroflóry
  • obsahuje probiotické bakterie, po nichž se nepřibírá, ale naopak hubne !

Proto s Kilostopem probio můžete léto prožít se vším všudy a nemusíte mít obavy z toho, že přiberete díky uvolněnému režimu……

Pilulka nyní nabízí speciální akci : Kilostop probio 2+1 zdarma za výhodnou cenu. Navíc ušetříte 129 korun za 14-ti kapslové balení!