ProbiX combicare – unikátní probiotikum s dvojím účinkem

Rodina

Za rozvoj zubního kazu je spolu s přítomností cukrů z potravy zodpovědná i bakterie Streptococcus mutans. Některé probiotické bakterie snižují  pH v ústech a tím pomáhají chránit naše zuby před zubním kazem.

Střevní potíže trápí mnoho lidí. Jednou z nejčastějších příčin je špatná životospráva. Žijeme rychle, jsme ve stresu, nemáme čas na přípravu jídel a využíváme rychlé stravování. Chybí nám čerstvé potraviny a zdravá strava. Často však nedokážeme úplně ovlivnit svůj životní styl. Pak nám mohou pomoci speciální doplňky stravy. Jsou to přípravky, které dodají tolik potřebnou vlákninu a tzv. hodné bakterie, které nám pomohou upravit trávení a podpoří náš imunitní systém.

Na trhu je celá řada probiotik 1. – 4. generace, u kterých je postupně vylepšována účinnost bakterií působících buď v ústech nebo na sliznici střev. Unikátní přípravek ProbiX combicare  přináší nejmodernější  probiotika 5. generace působící zároveň v dutině ústní i v zažívacím traktu.

ProbiX

ProbiX combicare, jako jediný doplněk stravy na trhu, obsahuje probiotické bakterie v unikátní kombinované formě typické jak pro dutinu ústní, tak i pro sliznice střeva v jedné tabletě. Obě skupiny laktobacilů a bifidobakterií mají navíc zajištěno, že zůstanou na té sliznici, kam patří. Laktobacily určené pro střevní sliznici jsou chráněny speciální enterosolventní úpravou, která je při průchodu žaludkem chrání před kyselým pH .

ProbiX combicare je jediný přípravek s dvojím účinkem, s podporou přilnavosti bakterií ke konkrétní sliznici, s ochranou před kyselým pH v žaludku a s obsahem prebiotik, které podporují růst laktobacilů a bifidobakterií. Přidaný vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.

V čem je ProbiX combicare jedinečný

  • Obsahuje vyvážený komplex 7 různých kmenů živých mikroorganizmů v počtu 10miliard v denní dávce
  • Obsahuje skupinu probiotických bakterií zaměřených na stabilizaci přátelské mikroflóry dutiny ústní
  • Obsahuje skupinu probiotických bakterií zaměřených na udržení rovnováhy střevní mikroflóry. Speciální enterosolventní úprava chrání vybrané bakteriální kultury v žaludky před nízkým pH a pomáhá tak prodlužovat jejich stabilitu a vitalitu
  • Obsahuje trehalozový základ pro rychlejší uchycení (adhezi) probiotika na sliznici.
  • Obsahuje probiotický nosič, který postupně uvolňuje probiotické bakterie a vyživuje tyto bakterie během průchodu trávícím traktem
  • Obsahuje fruktooligosacharidy (prebiotikum) pro podporu růstu laktobacilů a bifidobakterií.

Jedině díky této  široké výbavě  a rozsahu působení mohou být tyto bakterie prospěšné pro naše zdraví.