Prostenal- přirozená podpora vašeho mužství

muz

Prostenal® je určen pro všechny muže, kteří si odmítají nazout pantofle, pro všechny ty, kteří nechtějí stárnout, ale zrát. Naším posláním je přirozeně podporovat jejich mužství, aby mohli žít podle svých představ, bez ohledu na věk.

Problémy s prostatou jsou nejčastějšími zdravotními potížemi, které postihují dospělé muže po čtyřicítce. Často souvisejí i s dalšími stránkami mužského zdraví a v konečném důsledku mohou mít negativní dopad na život mužů v mnoha ohledech. Proto Prostenal® vyvinul řadu doplňků stravy pro proaktivní přístup s jedinečným složením, které podporují funkci prostaty a přispívají k celkové mužské potenci, zdraví a pohodě.

Prostenal Control nebo Prostenal Night?

Pokud u sebe pozorujete slábnoucí proud moči, častější nutkání na močení nebo zažíváte občasné obtíže s potencí, vyzkoušejte doplněk stravy Prostenal CONTROL. Přispívá k udržení správné funkce prostaty, močových cest a kvalitě sexuálního života po čtyřicítce.

Trápí vás časté noční vstávání? Doplněk stravy Prostenal NIGHT by pro vás mohl být lepší tip. V případě že vás obtěžuje zejména časté noční vstávání z důvodu nutkání na močení, pak je Prostenal NIGHT správná volba.
Prostenal NIGHT pomáhá udržovat správnou funkci prostaty a normální proud moči. Navíc přirozeným způsobem podporuje usínání a kvalitu spánku, čímž snižuje riziko celkové únavy další den v důsledku nevyspání.

Výrobky Prostenal® na bázi rostlinných extraktů jsou vyráběny  držitelem certifikátu GMP.

Prostenal

Příznaky, které obvykle signalizují problémy s prostatou

O prostatě by se s trochou nadsázky dalo říct, že je to ryze mužská záležitost. Ano, prostatu mají výhradně muži, a to všichni do jednoho. Málokdo však o její přítomnosti vůbec ví, dokud o sobě nedá sama vědět. A s potížemi s prostatou se za svůj život setká více než polovina mužů po padesátce. Zvětšená prostata přitom může mít negativní vliv nejen na častou potřebu močení, ale i na sexuální život. Pokud žijete s partnerkou, ryze mužská záležitost to tedy tak doslova není. Zdraví prostaty však lze příznivě podporovat, i mírnit nepříjemné projevy, když se začne za v času!

Obecně jsou nejčastějšími příznaky onemocnění prostaty potíže v oblasti močových cest:

  • Slabý nebo přerušovaný proud moči
  • Potíže se zahájením močení
  • Častá potřeba močit
  • Náhlá potřeba močit
  • Časté noční vstávání z důvodu nutkání na močení
  • Pocit plného močového měchýře i po ukončení močení

Pokud zpozorujete krev v moči, nebo máte bolesti zad, kyčlí či pánve, navštivte ihned svého lékaře.

Návštěva praktického lékaře nebo urologa nemusí nutně znamenat, že podstoupíte lékařský či chirurgický zákrok, profesionální vyšetření však umožní vašemu lékaři zvolit to nejvhodnější řešení pro vás na základě přesné diagnózy.