Prozradíme vám, jak souvisí kolagen s opalováním

Pokud si z dovolené chcete přivézt krásně opálenou, hydratovanou a mladistvě vyhlížející pokožku, je nejvyšší čas dopřát vašemu tělu intenzívní kolagenovou kúru.

Když má pokožka dostatek kolagenu, opálení vám nejen déle vydrží, ale zároveň pomocí kolagenu dodáte tělu bílkovinu, která pozitivně ovlivňuje vaše nehty, vlasy a pohybový aparát.

Zázračný kolagen

Pleť je v létě vystavená záření, které ji extrémně vyčerpává. Může se objevit zčervenání a vysušení, v horším případě prohloubení vrásek a pigmentové skvrny.

Kolagen tvoří až 70% bílkovin kůže a s věkem ho bohužel ztrácíme. Právě v letním období je důležité posilnit kůži zevnitř. Když vaše kůže prahne po kolagenu, po jeho doplnění se ho krásně „napije“.

Kolagen můžete tělu dodat ve stravě, nebo zkusit výživový doplněk. Tehdy sáhněte po Bio-aktivním kolagenu, který se v těle efektivně vstřebává a má stejné vlastnosti jako ten, který si naše tělo vyrábí samo.

Hydratace nejen vodou

To, že pitný režim je v létě důležitý, není žádná novinka. Ve vysokých teplotách se tělo snáze dehydratuje a mohou nastat zdravotní problémy. Při opalování se ale vysouší i naše pleť a koupání ve slaném moři či v chlorované vodě jí neprospívá.

Pijte hlavně čistou vodu. Ne nárazově, ale během celého dne. Pokud si navíc do jedné skleničky denně přimícháte kolagen, pomůžete k dokonalé hydrataci pleti, protože kolagen pomáhá vodu v pleti uchovat.

Dopřejte tělu kolagen, který je mu známý

Není kolagen, jako kolagen.  Tělu je třeba dodat takový, který se nejvíc podobá našemu lidskému kolagenu. Vždy si pozorně přečtěte, z čeho a jakým způsobem je vyrobený. Nejefektivněji se vstřebává čistý hydrolyzovaný Bio-aktivní kolagen. My doporučujeme Inca Collagen. Je to čistý mořský hydrolyzovaný kolagen, v jedné dávce až 3000 mg.

Kolagen má navíc tu výbornou vlastnost, že putuje přesně tam, kde ho tělo nejvíc vyžaduje. Právě  Inca Collagen  je skvělým parťákem na letní dovolenou. Zabezpečí hydrataci, pomůže ke krásnému opálení, ochrání pokožku před pigmentovými skvrnami i vráskami. Mořský kolagen se nejvíc podobá lidskému, a proto dodá kvalitní výživu nejen vaší pokožce, ale i vašim vlasům a nehtům.

Pokud přidáte ještě ovoce bohaté na vitamin C, budete mít zajištěný i dostatek antioxidantů a vitamínů v těle.  Inca Collagen, převezme část starostí za vás a vy si můžete naplno užívat letní slunečné dny.