Řada produktů Jamieson Omega-3 bez rybí pachuti

rada produktu jamieson omega 3

Víte co je top novinka? Nejnovější řada produktů Jamieson Omega-3 bez rybí pachuti. Doplňky výživy s omega-3 jsou pro zdraví, tělesnou i duševní kondici zásadní. Jejich užívání může být docela nepříjemné kvůli velikosti tablet a rybí pachuti. Je proto nepříjemné užívat tyto doplňky výživy denně. 

Společnost Jamieson chtěla vyjít uživatelům vstříc a vyvinula nový doplněk výživy s omega-3 bez rybí pachuti.

Skupina doplňků stravy Jamieson Omega-3 získala 1. místo za nejlepší produkt 2017 v kategorii vitamínů / doplňků stravy *. Jejich užíváním  získáte všechny zdravotní benefity produktů s obsahem omega-3 mastnými kyselinami.

Vítězi jsou:

Obsahuje esenciální mastné kyseliny získané ze sardelí, sardinek a makrel. DHA přispívá ke správné činnosti mozku a k dobrému zraku. EPA a DHA podporují optimální činnost srdce. (Příznivý účinek se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA.)

najlepsia novinka omega-3-extra-ultra

Logo ocenění Nejlepší novinka (Best New Product Awards) je ochrannou známkou Best New Product Awards Inc. a jeho používání podléhá licenci.

*Hodnoceno na základě informací průzkumu BrandSpark Best New Product Awards 2017 a ohlasů od reálných spotřebitelů podle Shopper Army.