Rozlučte se s nekonečnou únavou!

shutterstock_75948091

Zbavte tělo nežádoucích toxinů a prožijte jaro v plné síle!

Také vás trápí nepřekonatelná únava, kožní vyrážka nebo nechuť cokoliv podnikat? Aby se vyřešily tyto problémy, je třeba sáhnout hlouběji a dopřát tělu více než jen další dávku kofeinu nebo bylinkovou mast. Je na čase zbavit tělo nežádoucích toxinů. Ptáte se, jak toho dosáhnout? Odpověď je jednoduchá – účinnou detoxikací!

Při správné detoxikaci probíhá očištění těla od škodlivých toxinů, solí a nežádoucích látek, které se z těla nedostanou přirozeným způsobem. Co ještě více může detoxikaci ulehčit, a co je naopak spíše na škodu?

Saunování

shutterstock_103435046

Pobyt v sauně není přímo spjat s procesem detoxikace, přesto je pro tělo příznivý

Sauna má údajně blahodárné účinky na zdraví člověka. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organizmu a snižuje výskyt různých onemocnění.

Ovšem tato velmi příjemná forma relaxace sice výborně povzbuzuje imunitní systém, ale na detoxikaci má pouze pramalý účinek.

Dlouhý půst

shutterstock_203063656

Zeleninové šťávy jsou trefou do černého

Půst by měl trvat nejdéle tři dny, a to v době, kdy má tělo možnost odpočinku. Vyhněte se ovoci, jelikož má vysoký obsah fruktózy a zaměřte se raději na zeleninové šťávy. Neprodlužujte doporučený interval hladovky, aby se neprojevila slabost a nadměrná únava.

Očistěte své tělo bezpečně a účinně

shutterstock_176085200

Čistá voda je detoxikační kúře zcela nezbytná

Během půstu se doporučuje pít vodu dochucenou citrónem. Vyhněte se slazeným nápojům s přemírou cukrů nebo umělých sladidel.

Pomocník z lékárny

Tree3Chlorella 60tblJedinečný doplněk stravy z lékárny

Detoxikaci můžete podpořit vhodným doplňkem stravy z vaší nejbližší lékárny. Velmi účinným detoxikačním prostředkem je sladkovodní řasa chlorella. Má totiž blahodárný vliv na orgány, které očišťují organizmus – žlučník, játra a ledviny. Její vysokou koncentraci naleznete v unikátním doplňku stravy Tree3Chlorella, který obsahuje jedinečný Tree3 complex. V tomto komplexu se pojí chlorella, zelený čaj a kurkumin. Kurkumin má silné antioxidační účinky, stejně jako extrakt zeleného čaje. Tree3Chlorella pomáhá díky obsažené biomase chlorelly odstranit škodlivé látky a těžké kovy a zároveň posílit vitalitu organizmu.

Stačí pouze 2 tablety denně.

Doplněk stravy je k dostání v lékárnách, zdravých výživách, bylinářstvích nebo na www.tree3chlorella.cz .

Dopřejte si jarní detoxikační kúru i vy!

Nyní máte jedinečnou možnost získat unikátní doplněk stravy Tree3Chlorella. Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a být mezi šťastnými vylosovanými!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Doplněk stravy Tree3Chlorella obsahuje biomasu chlorelly, která…

  1. eliminuje zánětlivé procesy v těle
  2. pomáhá odstranit z těla škodlivé látky a těžké kovy
  3. napomáhá udržení normálního stavu kostí

Nápovědu a více informací o produktu naleznete na stránkách www.tree3chlorella.cz