S matcha vstříc školním i pracovním výzvám

Prázdniny jsou za námi a čeká nás náročné období, kdy se všichni vracíme do škol a pracovních procesů. Navíc už brzy budeme muset čelit podzimní únavě a na konci října dokonce posunu času. Září je pro většinu z nás prvním měsícem, kdy si musíme zvyknout na rychlejší a obtížnější pracovní tempo, což může mít za následek nedostatek energie. Pokud se i vy poohlížíte po dávce energie navíc, máme pro vás skvělý tip – produkty z jemně mletého japonského čaje Matcha Tea!

Skvělá snídaně pro studenty, školáky i jejich maminky

Září je obzvlášť náročným obdobím pro všechny školou povinné. Po dvou měsících volna si musí zvykat na nový režim. Všichni moc dobře víme, že vtěsnat do ranního spěchu snídani je téměř nadlidský úkol. A právě pro tyto chvíle je tu Bio Matcha Shake. Lahodný bioenergetický nápoj s příchutí sušených meruněk nebo banánu si připravíte snadno a rychle. Shake jednoduše vysypete do šejkru nebo jiné uzavíratelné láhve, dolijete vodou, prošejkujete a můžete pít. Zasytí, je čistě bio a bez bílého cukru (je slazený bio rýžovým sirupem).

Proč je Bio Matcha Shake ideální právě k snídani? Protože jeho součástí je japonský čaj matcha, který je vyhlášený tím, že dodává energii až na 6 hodin, zlepšuje soustředění a paměť. Vzniká z těch nejzelenějších listů čajovníku, které se melou na jemně mletý prášek. Matcha je až 10x silnější než běžný zelený čaj, je plný antioxidantů, vlákniny a energie. Proto je Bio Matcha Shake perfektním startem dne nebo skvělou svačinkou pro školáky, studenty či vytížené maminky.

Čistý matcha povzbudí při práci

Pokud vás láká spíše samotný čaj matcha, i pro vás máme dobré zprávy. Matcha Tea si připravíte úplně stejným způsobem jako Bio Matcha Shake a vychutnáte si tak benefity matcha v jejich nejčistší podobě.

Díky vysokému obsahu čajového kofeinu dodá Matcha Tea energii až na 6 hodin a její uvolňování probíhá pozvolna. Právě postupné uvolňování energie dělá z matcha šampiona mezi povzbuzujícími nápoji. Máte před sebou krátkou, ale náročnou schůzku? Sáhněte po kávě, která vás silně povzbudí zhruba na 30 min, pak její působení stejně rychle klesá. Pokud ale chcete být produktivní celý den, je pro vás Matcha Tea nejlepší volbou. Díky svému unikátnímu složení pomáhá posílit nejen paměť a soustředění, ale snižuje i duševní a fyzický stres, a navíc pomáhá navodit pocit uvolnění bez ospalosti. Skvělou vlastností matcha je jeho schopnost zrychlit spalování až o 40 %. Už žádná ospalá odpoledne po vydatném obědě! S matcha hravě zvládnete všechny překážky, které vám profesní život přichystá.