S tužkou na akné

urgo 2

Akné se může objevit v každém věku. Faktorů, které jej způsobují, je celá řada a ne vždy se jim lze vyvarovat, například pokud se jedná o dědičnost a hormony. Řešení nabízí URGO Spots Filmogel – speciální léčivý gel v tužce.

Červený pupínek nemusí nutně znamenat další vrstvy korektoru a make-upu navíc, se speciální tužkou URGO Spots Filmogel stačí postižené místo jednoduše potřít. Po aplikaci nechat jemnou vrstvičku gelu zaschnout a poté již nanášet make-up tak, jak jste zvyklí. Gel na vašem obličeji vytvoří ochranný film, který urychluje mizení pupínku, čistí postižené místo, vytváří bariéru mezi pupínkem a nechtěným znečištěním náhodným dotekem či dalšími nečistotami a zároveň snižuje riziko vzniku jizev.

Samotné použití filmogelu je velmi jednoduché. Stačí pouze jednou otočit koncem tužky a tím se připraví potřebné množství k aplikaci. Silikonová omyvatelná špička efektivně pomáhá aplikovat filmogel ve správném množství na správné místo. Poté stačí nechat filmogel 1 až 2 minuty zaschnout. Pro dosažení nejlepších výsledků je ideální filmogel použít 2krát až 3krát denně. Balení URGO Spots Filmogel obsahuje kyselinu salicylovou a Tea Trea olej a stačí až na 150 použití. 1462307701-filmogel-spots-produkt


Pro více informací kontaktujte agenturu Botticelli

Kateřina Přibylová; tel.: 725 933 111; e-mail: katka.pribylova@botticelli.cz