Sesderma „Listening to Your Skin“

^10BB99FEE581A7BC5BEA1B6BD359B587B54659A975135003B1^pimgpsh_fullsize_distr

Sesderma vyvíjí a vyrábí šetrnou a mimořádně účinnou dermokosmetiku. Společnost byla založena skupinou vědců a dermatologů pod vedením španělského dermatologa a biochemika Gabriela Serrana v roce 1989.

Aby se aktivní látky dostaly tam, kde je potřebujeme, tedy do střední vrstvy kůže a aby na vzduchu a na světle neztrácely účinnost, používáme při výrobě nanotechnologie.

Neustále inovujeme, při vývoji a výrobě produktů používáme nejnovější vědecké poznatky a nejmodernější technologie. Každému produktu předchází rozsáhlý výzkum v dermatologických laboratořích.

Dermokosmetiku Sesderma doporučují odborníci po celém světě. Mimořádné oblibě se značka těší ve Španělsku, Spojených státech, Velké Británii, Švédsku, Norsku nebo v  Rusku.

Účinnost

Produkty značky Sesderma a Mediderma jsou k pleti mimořádně šetrné, přesto jsou velmi účinné. Sesderma se už desítky let zaměřuje na problémy spojené s citlivou a problematickou pletí. Pomáhá udržovat a obnovovat správné fungování kůže, a tím Vám dává jistotu zdravé a krásné pleti.

Při pravidelném používání lipozomálních pleťových vod, lipozomálních sér, krémů nebo nano-masek budete jasně vidět změnu, vaše pleť bude zdravější, zářivější a krásnější.

Sesderma nabízí profesionální kosmetiku na čištění a hydrataci pleti, kosmetiku k léčbě akné, stařeckých a slunečních skvrn, vitiliga, kosmetiku vypínající stárnoucí pleť a vyhlazující vrásky.

  • Bez parabenů
  • Bez minerálních olejů
  • hypoalergení
  • Dermatologicky testováno
  • Nekomedogenní
  • Doporučovaná dermatology

Medi+Derma by Sesderma

Medi-derma vyvíjí a vyrábí účinné profesionální produkty a léčivé přípravky pro dermatology. Společnost byla založena skupinou vědců pod vedením španělského dermatologa a biochemika Gabriela Serrana v roce 1989.

Medi-Dermu používají dermatologické kliniky i ve vyhlášené Harley Street v Londýně. Mimořádné oblibě se značka těší ve Spojených státech, Velké Británii nebo v Rusku. ​Produkty společnosti jsou dostupné ve 40 zemích světa a nově také na českém trhu. Produkty společnosti​ Sesderma doporučují odborníci na celém světě.

Vývoj i výroba produktů jsou založeny na nejnovějších vědeckých poznatcích a nejmodernějších technologiích. Každému produktu předchází rozsáhlý výzkum v dermatologických laboratořích.

Některé produkty zvyšují účinnost laserových zákroků a urychlují rekonvalescenci po nich. Samozřejmostí je i sada produktů, které klient používají doma po ošetření, tyto čistící gely, krémy a séra vedou ke zklidnění pleti a urychlení hojení, ale také k maximalizaci účinku oštření.