Sexuolog MUDr. Ivan Kubiš o produktu Aphrodisia V pro ženy

ŽENSKÉ SEXUÁLNÍ PORUCHY

Diagnostika a léčba sexuálních problémů zaznamenala v průběhu minulého desetiletí výraznou změnu.

Proto je logické, že v současnosti zaznamenávám ve své sexuologické praxi zvýšený zájem žen o léčbu ženských sexuálních poruch. Vždyť 30 – 50 % žen má v průběhu života sexuální problémy. Týkají se zejména snížené touhy po sexu (libido), nízké sexuální vzrušivosti (frigidita), poruchy pocitového vyvrcholení (orgasmu), bolestí při styku a vaginizmu (křeč svalů pochvy).

Jelikož důležitou roli v ženské sexualitě sehrává dobré prokrvení genitálu, ukazuje se slibné využití vazoaktivních látek – tedy medikamentů, které zlepšují prokrvení. Takovou je aminokyselina L- arginin , která zvyšuje koncentraci oxidu dusnatého. A právě oxid dusnatý je podle nejnovějších výzkumů tou důležitou látkou – mediátorem , která uvolňuje hladkou svalovinu genitálu včetně hladké svaloviny cév a zlepšuje prokrvení. Preparáty s touto účinnou látkou již máme k dispozici i u nás.

Aphrodisia “ V“ pro ženy je doplněk stravy, jehož hlavními indikacemi jsou snížena touha po sexu, nízká sexuální vzrušivost a poruchy pocitového vyvrcholení. V těchto indikacích používám Aphrodisia „V“ pro ženy i na mém pracovišti. Potvrdili jsme jeho příznivý účinek na ženské sexuální poruchy.

Pacientky oceňují, že je to bezpečný výživový doplněk s minimálními nežádoucími  účinky. Tento produkt můžete zakoupit v každé dobré lékárně nebo si jej objednejte na www.aphrodisia.cz .

MUDr. Ivan Kubiš – sexuolog