Sonický kartáček – jemné a šetrné čištění pro zářivě bílý úsměv

Objevte nový způsob péče o zuby a dásně se sonickými zubními kartáčky Philips Sonicare. Stylový kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ odstraňuje až o 100% více pigmentací během jednoho týdne, v porovnání s manuálním zubním kartáčkem.

Díky vysoké frekvenci 31 000 stěrů za minutu v přesně definovaném rozsahu čištění směrem nahoru a dolu dochází k účinnému stírání zubního plaku a vzniku dynamické vlny. Ta rozpohybuje molekuly vody spolu se zubní pastou a slinami a dostává se do obtížné přístupných míst podél linie dásní a do mezizubních prostor, kde ničí škodlivé bakterie. Viditelný efekt na zdraví vašich dásní se projeví již po prvních dvou týdnech používání.

O správnou délku a rovnoměrnost čištění zubů se postará signalizační systém. Kartáček Philips Sonicare vás každých 30 vteřin upozorní, že je třeba přejít na další úsek vašeho chrupu. Po dvou minutách se sám vypne.

Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/012 režimy čištění (Clean – všestranné odstranění plaku a White – 2 minutový režim k odstranění povrchových pigmentací a 30 sekund pro rozzáření a vyleštění zubů) a 3 nastavení intenzity (nízká, střední, vysoká). Hlavice DiamondClean ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubů a je až 7x efektivnější v odstraňování zubního plaku než manuální kartáček. Baterie vydrží až dva týdny.

HWplus in use

HWplus product lifestyle

Autor: Philips