SOUTĚŽ: Aby bříško Vašeho miminka bylo spokojené

fb_soutez_beba_cz

Správná výživa je pro každé miminko důležitá. Bohužel, stále více dětí se potýká s alergií v rodinné anamnéze. Když maminka nemůže své miminko kojit, nastává problém. Běžná kojenecká výživa mu nemusí sednout. Aby i bříška dětí se zvýšeným rizikem alergie byla spokojená, jsou tu hypoalergenní mléka. Jsou označena zkratkou HA. O měsíční zásobu hypoalergenních mlék BEBA Optipro HA 2 si s námi můžete zasoutěžit. 

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí, když nám v termínu od 3.12. do 6.12.2018 odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku.

O co budete soutěžit?

1x měsíční zásoba (4 balení) hypoalergenní kojenecké výživy BEBA Optipro HA 2 od Nestlé

BEBA Optipro HA 2 je prémiová výživa od Nestlé určená pro děti s alergií v rodinné anamnéze s obsahem částečně naštěpené bílkoviny mléčné syrovátky od ukončeného 6. měsíce věku.

Obsahuje unikátní recepturu s probiotickými bakteriemi L. reuteri, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a nacházejí se ve střevní mikroflóře kojených dětí. Díky svým účinkům přispívají ke snížení průměrné doby pláče vašeho miminka.

Soutěžní otázka

Věděli jste, že firma Nestlé je prvním výrobcem dětské výživy na světě? Kolik let se zabývá vývojem kojeneckých mlék? Odpověď je možné najít na webu: www.nestlebaby.cz.

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.