SOUTĚŽ: Myslete na zdraví svojí maminky a dopřejte jí zdravý pohyb!

První láska, které se v životě učíme, je láska k bližním a hlavně láska k rodičům. Jsou to totiž právě oni, kdo nám dal život. Právě jim vděčíme za to, jak nás vychovali a starali se o nás. Každé pohlazení, každý zákaz, každý polibek, každé slovo – to všechno mělo vliv na to, kým dnes jsme a jací se z nás stali lidé.

Rodiče vždy věděli a stále vědí, co je pro nás nejdůležitější. Dokáží nám poradit, podat pomocnou ruku vždy, kdy je zapotřebí. Předávají nám své zkušenosti, stojí při nás v každé situaci. Proč se jim za všechnu tu péči neodvděčit?

Někteří jim darují zážitek, na který budou vzpomínat. Jiní si vystačí s krásnými slůvky. My těm našim nadělíme zdraví podpořené kolagenem. Protože právě zdraví je to nejcennější, co máme.

Proč právě kolagen?

Protože kolagen navrací mládí! Lehko se vstřebává do organismu, v jedné dávce obsahuje až 3000 mg kolagenu a blahodárně působí na celý organismus, protože Inca Collagen obsahuje prémiový kolagen typu I, II a III. Je na trhu už 4 roky a za tu dobu si získla mnoho příznivců, kteří poznali jeho účinky.

O co soutěžíme?

Darujte radost z pohybu své mamince i Vy! Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte pro ni jeden ze dvou balíčků, v nichž najdete:

Soutěžit můžete od 26.8. do 1.9.2019.

Soutěžní úkol

Napište nám, proč byste Inca Collagen darovali své mamince právě vy.

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.