Soutěž o 5 balíčků nové organické řady NUXE BIO v hodnotě 2 020Kč

Francouzská přírodní kosmetika NUXE uvádí novou prémiovou organickou řadu. Jedná se o produkty s vysokou účinností respektující přírodu: veganské složení, recyklovatelné obaly, navíc smyslné vůně a příjemné textury, které si zamilujete. 5 z Vás má nyní možnost získat hodnotný balíček s obsahem denní a noční péče.

O co soutěžíme?

Ve hře je 5 balíčků, v každém z nich najdete:

  • Nuxe BIO Korekční hydratační fluid pro svěží a hydratovanou pleť, který je ideální na den, obsahuje extrakt z mořských řas. Zlepšuje drobné nedostatky pleti jako póry, začervenání apod.
  • Nuxe BIO Noční obnovující olej s lehkou olejovou texturou a obsahem 4 organických rostlinných olejů, který pleť vyživí a posílí. Je určen na noc, obsahuje extrakt z rýžového oleje.

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí, když nám v termínu 10.8.-16.8.2020 do komentáře pod příspěvkem na Facebooku napíšete odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a budete zařazeni do soutěže.

Soutěžní otázka

Napište nám, proč byste balíček chtěli vyhrát právě Vy?

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.

Tip na závěr

Vyzkoušejte i další produkty jako Antioxidační sérum s extraktem z Chia semínek, zdokonalující Tónované krémy s bílým čajem, nebo Obnovující noční olej s extraktem z rýžového oleje.