SOUTĚŽ O 5 SETŮ SUAVINEX ZERO ZERO

Trápí vaše děťátko bolesti bříška a krmíte jej z lahvičky? Minimalizujte jejich vznik používáním antikolikových lahviček SUAVINEX ZERO ZERO. Ty ocení i maminky, které kombinují kojení s krmením z lahvičky. O 5 setů lahviček s adaptabilním průtokem savičky si dnes zasoutěžíme.

Láhev obsahuje váček proti bolestem bříška, který je výsledkem prostého pozorování přírodních jevů. Tento patentovaný, silikonový váček se stahuje podle toho, jak dítě saje a stejným způsobem se to děje i u mléčných žláz.

Díky vzduchu, který se nachází v prostoru vnější strany váčku dochází k vytváření vakua uvnitř, což zabraňuje vniku vzduchových bublin. Díky jejich absenci nevznikají u dítěte bolesti bříška způsobené plynatostí a nedochází ani k oxidaci mléka a ztrátě důležitých výživných látek.

O co soutěžíme?

5 z vás má šanci vyhrát jednu sadu s antikolikovou lahvičkou SUAVINEX ZERO ZERO 180 ml.

Co v sadě najdete?

  • Antikoliková láhev Zero Zero 180 ml s A
  • Náhradní antikoliková savička Zero Zero A
  • Náhradní silikonový váček

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí v termínu 20.1.-26.1.2020 odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku pod příspěvkem na Facebooku a budete zařazeni do soutěže.

Soutěžní otázka

Jaký průtok savičky je označován písmenem „A“?

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.