Soutěž o balíček produktů Colafit!

^28E04F2D38A22420A92433533AF771637D73C277CCA56814ED^pimgpsh_fullsize_distr

Uspořádali jsme pro vás soutěž, díky které odměníme jednoho z vás. Výherce dostane balíček COLAFIT s Vitamínem C 60 + 60 kostek + COLAFIT JUNIOR 60 kostiček + COLAFIT AKUT Pro 175 mlTato soutěž trvá od 1. 3. – 6. 3. 2017.

Co má společného kolagen a zdravé klouby? – Hodně!

Problémy s klouby trápí nejednoho člověka a výjimkou nejsou dnes ani děti. Nejčastější příčinou kloubních problémů je opotřebování chrupavky a ta je právě až ze 40 % tvořena kolagenem! Chrupavka v kloubu plní velmi důležité funkce – dodává kloubu pružnost, tlumí nárazy a otřesy.

Mezi nejčastěji se vyskytující kloubní onemocnění patří artróza a osteoartróza. Jedná se o degenerativní kloubní onemocnění a může postihnout všechny klouby bez rozdílu. Tento proces obyčejně začíná na dotykových kloubních plochách pokrytých chrupavkou. Později se přidruží změny v okolních kostech a šlachách.

Jak můžeme předcházet kloubním onemocněním?

Vedle zdravého a správně zaměřeného pohybu jde také o dostatečný přísun kolagenu. Dokonce až polovinu celkových bílkovin v organismu tvoří kolagen. Proto dostatečný přísun kolagenu nepůsobí jenom na klouby, ale také má velký vliv na zlepšení vlasů, nehtů a pokožky.

O co budete soutěžit?

^3C3122F59CAEB470E64EEB50245D79BF34C77E6E3740818247^pimgpsh_fullsize_distr

COLAFIT s Vitamínem C 60 + 60 kostek

Komplexní přípravek obsahující kolagen a vitamin C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu. Kolagen je přirozenou součástí kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů a nehtů. Kolagen v potravinách obsahuje asi 90 % vody. Kolagen v Colafitu je sušený lyofilizací, to znamená, že je zbavený vody a má houbovitou konzistenci. Je to nejšetrnější známý způsob konzervace – tímto způsobem se upravuje strava pro kosmonauty, horolezce a vrcholové sportovce.

COLAFIT JUNIOR 60 kostiček

COLAFIT JUNIOR je čistý krystalický kolagen typu I 99,9% s přídavkem extraktu růže šípkové. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Určeno pro děti od 3 let. Vyživuje a chrání klouby a podporuje vaziva a šlachy ve zdravém stavu doplněk léčby při artróze, osteoartróze a kloubních onemocněních

COLAFIT AKUT Pro 175 ml

Colafit Akut Pro pomáhá uvolnit ztuhlost kloubů a svalů a příznivě působí na jejich pohyblivost. Jeho použití je vhodné před zatížením nebo po něm (např. při sportovním výkonu), při natažení vaziv apod. Díky obsahu účinných látek, jako je kyselina hyaluronová, mentol, kafr, kolagen kostivalový extrakt, krém Colafit Akut Pro zklidňuje a poskytuje úlevu kloubům, vazům a svalům.


SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: KOLIKA MG KOLAGENOVÉHO GELU ODPOVÍDÁ 1 KOSTKA COLAFITU?


Odpovědi na soutěžní otázku nám posílejte na email panpilulka@gmail.com. Před odesláním emailu si přečtěte pravidla soutěže.