Soutěž o balíček produktů Super PRSA

super prsa soutez banner czVšechny ženy touží být krásné, ale žádná z nás není nikdy se sebou úplně spokojená. Každá ví, co by chtěla na svém těle zlepšit. Víme, kde bychom chtěli přidat a kde ubrat, zvětšit prsa, zpevnit zadek, zúžit pás, zeštíhlit stehna – to jsou naše nejčastější touhy. 

Zasoutěžte si s námi o balíček produktů Super PRSA. Stačí, když nám v termínu od 11.12.2017 do 14.12.2017 odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku.

O co budete soutěžit?

1. – 3. místo: Balíček produktů Super PRSA obsahující Super PRSA + štíhlá linie 90 kapslí  a Super PRSA krém 50 ml.

Super PRSA + štíhlá linie 90 kapslí

Super PRSA + štíhlá linie je bezpečná a přirozená cesta k trvalému zvětšení a zpevnění Vašich prsů. Kombinace aktivních látek a výtažků z rostlin obsahujícich fytoestrogeny, působí podobně jako přirozené ženské hormony – estrogeny.

Super PRSA krém 50 ml

Super PRSA krém je přirozená a bezpečná cesta ke zvětšení objemu a zpevnění Vašich prsů. A nejen to, jedinečné složení Super PRSA krému se nejenže postará o objem a dokonalý tvar Vašich prsů, ale svým působením Vám také pomůže udržet mladistvý vzhled pokožky Vašich prsů a dekoltu.

super

Soutěžní otázka: Napište do komentáře alespoň tři rostliny, z kterých výtěžek obsahuje krém Super PRSA, a které podporují růst prsní tkáně zevnitř.

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.