SOUTĚŽ O BALÍČKY PRODUKTŮ SUAVINEX PRO MAMINKY I MIMINKA

Kosmetiky nemají maminky ani miminka nikdy dost, té kvalitní obzvlášť. Mezi značky, pro které je důležitá zdravotní nezávadnost a šetrnost k pokožce, patří i Suavinex. Pojďte si s námi zasoutěžit o balíčky této skvělé kosmetiky pro maminky a miminka.

O co soutěžíme?

V této soutěži odměníme hned 4 z vás. Ve hře jsou totiž dva balíčky pro maminky a dva balíčky pro miminka. Co v nich najdete?

Balíček pro maminky v sobě ukrývá krém proti striím, masážní olej na hráz, krém na prsní bradavky a balzám na rty a nos. Vše značky Suavinex. Těšit se můžete i na malý dárek navíc.

Balíček pro miminka obsahuje Balzám na rty a nos, krém na opruzený zadeček, hydratační masážní emulzi a SYNDET gel-šampon, vše samozřejmě značky Suavinex. I v balíčku pro miminka najdete dáreček, který vás potěší.

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí, když nám v termínu 23.3.-29.3.2020 odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku pod příspěvkem na Facebooku a budete zařazeni do soutěže.

Soutěžní otázka

Jakého původu je většina ingrediencí použitých při výrobě kosmetiky Suavinex?

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.