Soutěž o balíčky produktů Vitana bez lepku + nutriční konzultace ZDARMA

banner soutez vitana (1)

Uspořádali jsme pro vás soutěž, díky které odměníme 3 z vás. Vyhrát můžete jeden ze 3 balíčků produktů Vitana bez lepku, které jsme pro vás vytvořili a to není vše! Naše nutriční terapeutka pomůže změnit jídelníček jednomu výherci, a to zcela zdarma! Tato soutěž trvá od 22. 5. – 29.5. 2017.

Mezinárodní den celiakie, tento den se začal slavit až od roku 2003 a má za úkol především zvýšit povědomí o této doposud nevyléčitelné nemoci, která postihuje cca 1% obyvatel.

Celiakie je celoživotní onemocnění charakterizované nesnášenlivostí lepku (gluténu) – rostlinné bílkoviny obsažené v obilí. Při celiakii vede konzumace lepku k zánětu nebo i závažnému poškození střeva, tj. k vzniku nejen mírných trávicích potíží, ale i závažných stavů. Jediným řešením je celoživotní dieta s vyloučením lepku ze stravy.

Vitana Bez lepku:
Složení výrobků a způsob jejich výroby je přizpůsobený tomu, aby vyhovoval požadavkům kladeným na bezlepkové výroky. Vitana výrobky BEZ LEPKU jsou bez lepku, bez přidaného glutamátu, bez konzervantů a přirozeně neobsahují mléko.

O co budete soutěžit?

1. balíček

2. balíček

3. balíček


SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Na který den v roce 2017 připadá mezinárodní den celiakie?


Odpověď na soutěžní otázku nám piště do komentáře na Facebook. Před odesláním komentáře si přečtěte pravidla soutěže.

POZOR, KONZULTACE NAVÍC!!!

Jeden z vás může navíc získat nutriční poradenství s naší nutriční terapeutkou Kateřinou Schotliovou DiS, která vám pomůže změnit jídelníček, a to zcela ZDARMA!

Naše nutriční poradkyně vám nabízí:

  1. Edukace nově diagnostikovaných celiaků ( lepší orientace ve výběru potravin atd..)
  2. Jídelníček na míru pro celiaka (hubnutí, přibírání, inspirativní jídelníček pro dítě/celou rodinu)
  3. Odpovědi na nejčastější dotazy
  4. Doporučení osvědčených produktů

Pro ty, co mají zájem o nutriční konzultaci. Stačí se jen přidat do facebook skupiny Pilulka – Nutriční poradna a napsat nám na email panpilulka@gmail.com, o který druh konzultace máte zájem.