Soutěž o balíčky produktů Vitana bez lepku

banner soutez vitana

Uspořádali jsme pro vás soutěž, díky které odměníme 3 z vás. Vyhrát můžete jeden ze 3 balíčků produktů Vitana bez lepku, které jsme pro vás vytvořili. Tato soutěž trvá od 27. 3. – 3. 4. 2017.

Celiakie je celoživotní onemocnění charakterizované nesnášenlivostí lepku (gluténu) – rostlinné bílkoviny obsažené v obilí. Při celiakii vede konzumace lepku k zánětu nebo i závažnému poškození střeva, tj. k vzniku nejen mírných trávicích potíží, ale i závažných stavů. Jediným řešením je celoživotní dieta s vyloučením lepku ze stravy.

Vitana Bez lepku:
Složení výrobků a způsob jejich výroby je přizpůsobený tomu, aby vyhovoval požadavkům kladeným na bezlepkové výroky. Vitana výrobky BEZ LEPKU jsou bez lepku, bez přidaného glutamátu, bez konzervantů a přirozeně neobsahují mléko.

Jestliže se chcete dozvědět více o bezlepkových produktech značky VITANA, přečtěte si článek „Bez lepku s Vitanou“ od naší nutriční terapeutky Kateřiny Schotliové, DiS, které měla možnost produkty osobně vyzkoušet.

O co budete soutěžit?

1. hlavní cena

2. cena

3. cena


SOUTĚŽ: Vaším soutěžním úkolem bude poslat nám fotku muffinů na sladko/slano. 


Vyfoťte nám své kulinářské výtvory domácích muffinů na sladký i slaný způsob a my vybereme 3 z Vás, které odměníme.

POZOR! Fotky nám posílejte na email panpilulka@gmail.com a vložte je jako příspěvek na naši FB stránku, kde se můžete i pochlubit vaším skvělým receptem!

Před odesláním emailu a vložením fotky na zeď našeho FB si přečtěte pravidla soutěže.

Můžete se inspirovat několika fotkami muffinů.

IMG_4912

^FCC46BAEDFDDD60333D1FAE76741732DC24A581AE20B74356D^pimgpsh_fullsize_distr

pexels-photo-93451

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

pexels-photo-242429

Těšíme se na fotky!