SOUTĚŽ o kontrastní hračky z nové kolekce SENSORY Canpol babies

Chcete rozvíjet všechny smysly svého miminka již od narození? Zaměřte se na vývoj zraku, hmatu, sluchu, ale také na obratnost či koordinaci s krásnou kontrastní kolekcí hraček SENSORY značky Canpol babies, která je určena pro děti do jednoho roku. V kolekci najdete třeba závěsné zrcadlo, edukativní knížku, pískací činku, plyšový kolotoč s melodiemi, ale také závěsné hračky na kočárek nebo kontrastní hrací deky. Hračky mají různé textury materiálů, pískací elementy, šustící části, zrcátka, kousátka i chrastítka a navíc krásně padnou do malých dětských ručiček. Dnes můžou 3 šťastlivci vyhrát Kontrastní plyšovou hračku s klipem SENSORY. Jak na to?

Pro 3 výherce si značka Canpol babies připravila tuto krásnou hračku:

Kontrastní plyšová hračka s klipem z kolekce SENSORY Canpol babies může být s vaším miminkem již od narození. Hračku jednoduše zavěsíte poblíž děťátka (postýlka, autosedačka), aby si užívalo kontrastní barvičky, což rozvíjí jeho pozornost a zaostřování. Plyšová hračka má odnímatelné prvky, ale také šustící a zvonící elementy, které rozvíjí také hmat a sluch.

Trvání soutěže:

Soutěžit můžete od 3.6.2020 do 9.6.2020 do půlnoci.

Soutěžní otázka:

Zhruba do jaké vzdálenosti vidí miminko po narození?

Správnou odpověď, prosím, vložte na facebook pod soutěžní příspěvek. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.

Nápovědu můžete najít na Pilulka.cz

O značce Canpol babies

Chcete se o značce a výrobcích Canpol babies dozvědět více? Navštivte naše sociální sítě a buďte stále v obraze: Facebook a Instagram.

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 30 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky.