SOUTĚŽ O LETNÍ KOLEKCI SO COOL

Máte rádi léto? Tak to by se vám určitě hodil nádherný letní set značky Canpol babies. Šťavnatý meloun nebo lahodný ananas určitě rozzáří každičký váš den s děťátkem!

O co soutěžíme?

Hrajeme o 2 krásné balíčky z kolekce SO COOL (meloun, ananas), v každém najdete:

  • bambusový jídelní set–talířek, miska, hrníček SO COOL
  • letní baťůžek SO COOL
  • plážový balónek Canpol babies

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí, když nám v termínu 3.8.-9.8.2020 do komentáře pod příspěvkem na Facebooku napíšete odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a budete zařazeni do soutěže.

Soutěžní otázka

Napište nám, co pro vás znamená léto? Nezapomeňte taky doplnit, zda hrajete o meloun nebo ananas.

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.

O značce Canpol babies

Chcete se o značce a výrobcích Canpol babies dozvědět více? Navštivte naše sociální sítě a buďte stále v obraze: Facebook a Instagram.

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 30 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky.