Soutěž o nejkrásnější dekolt

super prsa soutez banner cz (1)

Chytněte si Váš dekolt snů, zašlete screenshot a vyhrajte!

Ženské prsa jsou symbolem ženskosti, mateřství a sexuality. A také jedno z nejsmyslnějších míst na těle – krásný dekolt přece spolehlivě přivábí pohled nejednoho muže.

Připravili jsme pro vás speciální typ soutěže na FB. Stačí zachytit produkt Super PRSA + štíhlá linie 90 kapslí ve správné ohraničené poloze, vyfotit (použijte klávesovou zkratku Prt Sc) a poslat screenshot do komentáře pod příspěvek. Zároveň odměníme 3 z vás, kteří vyhrají chycený produkt! Hrajeme od 10. 8. – 14. 8. 2017.

O co budete soutěžit?

1464858626-1454409994-renderprsia

Super PRSA + štíhlá linie 90 kapslí

Všechny ženy touží být krásné, ale žádná z nás není nikdy se sebou úplně spokojená. Každá ví, co by chtěla na svém těle zlepšit. Víme, kde bychom chtěli přidat a kde ubrat, zvětšit prsa, zpevnit zadek, zúžit pás, zeštíhlit stehna – to jsou naše nejčastější touhy. Dieta není 100% řešení – pomůže shodit kila, ale objem mizí i tam, kde nechceme.

Super PRSA + štíhlá linie je komplexním řešením. Dosáhnete to, po čem všechny ženy touží: přirozeně krásné a pevné prsa, ale zároveň Vám pomůže udržet Vaši štíhlou linii, plus další příznivé vlivy navíc na Vaše zdraví.

Jak je to možné? Příroda to jednoduše vyřešila za Vás. Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie obsahuje výtažky z rostlin s vysokým obsahem pro Vaše tělo bezpečných fytoestrogenů, které přirozenou cestou zvětší a zpevní Vaše poprsí. Tyto pro Vaše tělo bezpečné Fytoestrogeny přirozeně napodobují působení estrogenů ve Vašem těle a způsobují zvětšení a zpevnění Vašeho poprsí.


Před odesláním screenshotu si přečtěte pravidla soutěže. Výherce vybereme náhodně!