Soutěž o novou exotickou kolekci Canpol babies

Maminky, dopřejte svým zlatíčkům pořádné dobrodružství! Značka Canpol babies nedávno představila novou kolekci EXOTIC ANIMALS, ve které se na vaše miminka bude těšit pandí baletka, rozverný lenochod nebo veselá lama.

V kolekci najdete kojenecké láhve s antikolikovou savičkou, díky které se minimalizuje vznik nepříjemných bolestí bříška během krmení. Lahvičky mají praktickou a přehlednou stupnici. Krásný set pak vytvoříte s balením silikonových dudlíků EXOTIC ANIMALS (2 ks) se stejnými motivy.

Dudlíčky se velmi dobře odvzdušňují, otvory ve štítku umožní volné dýchání a zabrání podráždění citlivé dětské pokožky v okolí pusinky. Bezpečnostní kroužek pevně drží a navíc ve tmě svítí, takže jej rychleji najdete! Praktické, bezpečné a zábavné! Chcete vyhrát krásný balíček nejen s touto kolekcí?

Značka Canpol babies si připravila 2 krásné balíčky!

Balíček pro holčičku:

Balíček pro chlapečka:

Trvání soutěže:

Soutěžit můžete od 13.7.2020 do 19.7.2020 do půlnoci.

Soutěžní otázka:

Nápovědu můžete najít na Pilulka.cz

V jakých třech objemech se vyrábí kojenecké lahve Exotic Animals značky Canpol babies?

Správnou odpověď, prosím, vložte na facebook pod soutěžní příspěvek. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.

O značce Canpol babies

Chcete se o značce a výrobcích Canpol babies dozvědět více? Navštivte naše sociální sítě a buďte stále v obraze: Facebook a Instagram.

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 30 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky.