SOUTĚŽ o protikolikovou láhev HABERMAN a ohřívač lahví značky Canpol babies

SOUTEZ_Pilulka_HABERMAN - brezen 2019

Kojenecká láhev HABERMAN minimalizuje vznik dětské koliky tím, že eliminuje vzduch, který miminka polykají během krmení. Obsahuje revoluční savičku s protikolikovým systémem, která se během krmení uzavře a díky filtru odstraní veškerý vzduch z pokrmu. Vaše miminko nepolyká vzduchové bublinky a tím nedochází k trápením s bolavým bříškem a křečemi.  Zároveň se můžete těšit na velmi praktický ohřívač láhví Canpol babies, který pomůže nejen s ohříváním zmražených či chlazených pokrmů, ale také udrží teplotu jídla či tekutin. Intuitivní ovládání pomocí jednoho knoflíku a elegantní design vás ohromí.

Můžete vyhrát 2 balíčky Canpol babies (pro holčičku a pro chlapečka), které ukrývají tyto dárečky:

Trvání soutěže:

Soutěžit můžete od 6.3.2019 do 13.3.2019 do půlnoci.

Soutěžní otázky:

Správné odpovědi, prosím, vložte na facebook pod soutěžní příspěvek a zároveň do komentáře vložte také informaci, zda soutěžíte o balíček pro holčičku nebo chlapečka.

Nápovědu můžete najít na https://www.pilulka.cz/canpol-babies

Jak se jmenují designy našich láhví HABERMAN?

a) Opička, Slon, Lev

b) Maják, Méďa, Sova

c) Vláček, Princezna, Balónek

V jakém objemu se vyrábí protikoliková láhev HABERMAN?

a) 260 ml

b) 200 ml

c) 150 ml

Jaké příslušenství obsahuje ohřívač láhví Canpol babies?

a) obal na ohřívač

b) misku na ohřívání tekutých pokrmů

c) žádné

kolecko_Kreslicí plátno 1

O značce Canpol babies

Chcete se o značce a výrobcích Canpol babies dozvědět více? Navštivte naše sociální sítě a buďte stále v obraze: Facebook a Instagram.

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 25 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky.

Značka Canpol babies doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné nebo je nedostatečné.

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.