Soutěž o Protopan BOX, Local Cream a Shower Oil

soutez Protopan cz

Uspořádali jsme pro vás soutěž, díky které odměníme TŘI z vás. Tato soutěž trvá od 8. 3. – 13. 3. 2017 a těšit se můžete na tyto ceny:

-1x Protopan BOX – kompletní péče o atopický ekzém
-1x Protopan Local Cream 50ml
-1x Protopan Shower Oil 250ml


Atopický ekzém

Atopický ekzém je chronické, svědivé, zánětlivé onemocnění kůže, vznikající geneticky. V žádném případě se tedy nejedná o onemocnění nakažlivé. Existují zde dva okruhy poruchy, a to porucha kožní bariéry a imunitní odchylka v kůži. Jedná se bohužel o nemoc nevyléčitelnou, ale naštěstí, při správné péči a prevenci je tato nemoc zahojitelná, tedy lze dosáhnout stavu, kdy je kůže na pohled v pořádku.

Protopan® dokáže komplexně pečovat dermatitidou zasaženou pokožku. Vznik unikátní ucelené řady Protopan® inicioval Martin Fuks, který se sám více než třicet let bezvýsledně léčil s atopickým ekzémem. Rozhodl se přestat organismus zatěžovat kortikoidy a postupným studiem, konzultacemi s lékaři, dermatology, farmaceuty a odborníky na výživu vyvinul kompletní řadu přípravků, díky které lze projevy ekzému zkrotit natolik, aby bylo možné žít naplno bez nepříjemných omezení, která atopický ekzém přináší.

O co budete soutěžit?

1. Hlavní cena: Protopan BOX – kompletní péče o atopický ekzém

Protopan® BOX je ucelená sada přípravků Protopan pro kompletní péči o atopickou pokožku zvenku i zevnitř. Box obsahuje: 1412166447-protopan-box-velke-rozilseni-2014-3d

  • Protopan® promašťovací krém (Local Cream)
  • Protopan® promašťovací mléko 
  • Protopan® probiotika + inulin 
  • Protopan® Omega 3&6
  • Protopan® pH balance

2. Protopan Local Cream 50ml

Protopan® Local Cream je hutnou formou promašťovacího prostředku bez obsahu kortikoidů. Díky vhodně zvolené receptuře dodává hluboko do kůže všechny potřebné složky pro tvorbu1406275486-protopan-local-cream účinné kožní bariéry, která má za úkol bránit vnikání škodlivých a dráždivých látek.

Krém napomáhá pokožku promastit, zklidnit a následně regenerovat. Je určen pro lokální použití a pro obzvláště suchá a problematická místa. Neobsahuje žádné parfemační přísady, proto nepůsobí dráždivě, je velmi dobře snášen a je vhodný pro děti i batolata.

3. Protopan Shower Oil 250ml

Protopan® Shower Oil sprchový olej šetrně myje suchou atopickou pokožku se1431959692-protopan-shower-oil sklonem k šupinatění a svědění. Pečlivě vybrané složky pokožku jemně promastí a zanechají ji hebkou a vláčnou. Díky speciálně vyvinutému složení sprchový olej nepůsobí dráždivě a atopická pokožka ho velmi dobře snáší. Můžete ho použít na celé tělo a dopřát si tak i po koupeli či sprše příjemný pocit.

Shower Oil také obsahuje přírodní oragnickou sloučeninu squalin, která má mimořádně příznivý účinek na kůži. Urychluje její regeneraci a hojení a zlepšuje a udržuje pružnost pokožky. Sprchový olej je vhodný pro děti i dospělé. Při aplikaci vytváří na pokožce jemný bílý film, který lehce opláchnete. Ve spojení s promašťovacím mlékem Protopan® Body Lotion tvoří nedílnou součást každodenní péče o atopickou pokožku.


SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Balení Protopan Box je komplexní kombinací vnější a vnitřní péče. Které produkty řadíme mezi vnější?


Odpovědi na soutěžní otázku nám posílejte na email panpilulka@gmail.com. Před odesláním emailu si přečtěte pravidla soutěže.