SOUTĚŽ o sterilizátor a další výrobky Canpol babies

Chcete vyhrát elektrický parní sterilizátor, který rychle a efektivně vydezinfikuje nejen lahvičky, ale také příslušenství k odsávačkám? Pára rovnoměrně odstraňuje bakterie z doplňků, které maminky používají pro každodenní péči o miminko. Můžete se tak těšit na perfektní čistotu produktů. V soutěžním balíčku Canpol babies však najdete mnohem více!

O co soutěžíme?

Ve hře je 1 balíček Canpol babies, který obsahuje:

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí, když nám v termínu 18.5.-24.5.2020 odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku pod příspěvkem na Facebooku a budete zařazeni do soutěže.

Soutěžní otázka:

Jak dlouho trvá proces dezinfikování v parním sterilizátoru Canpol babies?

Nápovědu můžete najít na Pilulka.cz

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.

O značce Canpol babies

Chcete se o značce a výrobcích Canpol babies dozvědět více? Navštivte naše sociální sítě a buďte stále v obraze: Facebook a Instagram.

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 30 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky.