Soutěž: Pojďte až na vrchol …… už žádné předstírání

aphrodisia soutez (1)

Příjemné chvilky ve dvou jsou nedílnou součástí života každého muže i každé ženy. Aby tyto chvilky byly co nejpříjemnější a rádi jste na ně vzpomínali, přinášíme Vám soutěž s doplňky stravy Aphrodisia.

Tato soutěž trvá od 18.12. do 21.12.2017 a odměníme jednoho z Vás balíčkem produktů Aphrodisia.

O co budete soutěžit?

1x balíček produktů Aphrodisia, který obsahuje Aphrodisia `V‘ pro muže Ultra rapid 10 kapslíAphrodisia `V‘ pro ženy 10 kapslí.

Aphrodisia `V‘ pro muže Ultra rapid 10 kapslí

Výživový doplněk obsahující jedinečnou kombinaci bylin z různých končin světa, který svým unikátním složením a ultra rychlým nástupem účinku podporuje zvýšení kvality erekce, prodloužení erekce a také zvýšení chuti na sex a sexuální výkonnosti. Má také pozitivní účinek při regeneraci a problémech s dosažením opakované erekce.

Aphrodisia `V‘ pro ženy 10 kapslí

Speciálně formulované složení tvoří – kořen Maca, odedávna považován Indiány žijícími ve vysoko položených Andách za ženšen Jižní Ameriky, listy Škornice šípolisté, výtažek z nich se považuje za jedinečné afrodiziakum a z květů Damiána, dalším skvělým darem přírody. Kombinace těchto bylin z různých končin světa, které prokazatelně zvyšují libido či pomáhají zvýšit sexuální touhu a zájem, stimulují sexuální funkce, Vám pomohou zlepšit požitek z prožitého večera.

Soutěžní úkol: Pozorně se podívejte na následující obrázky a napiště nám počet rozdílů.

fb_aphrodisia-cz-rozdily

fb_aphrodisia-cz

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.