Soutěž: Pro krásné a silné vlasy je tu Revitalon!

RF_banner_1200x628px_miss_jaro_SOUTEZ (1)

Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči a postarejte se, aby byly zdravé a silné. Dopřejte jim výrobky z řady Revitalon, která představuje komplexní program pro vaše vlasy a vyživí je od kořínků až ke konečkům. Nyní si s námi o produkty z řady Revitalon můžete zasoutěžit.

Jak se soutěže můžete zúčastnit?

Stačí, když nám v termínu 16.3.2018 – 22.3.2018 odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku.

O co budeme soutěžit?

3x balíček Revitalon obsahující Revitalon Vlasový stimulátor + Revitalon Forte 30 kapslí.

Revitalon Vlasový stimulátor

Revitalon vlasový stimulátor je komplexní program s vysokou koncentrací účinných látek určený pro péči o jemné, poškozené a vypadávající vlasy

Revitalon vlasový stimulátor je přípravek s vysokou koncentrací účinných látek určený pro péči o jemné, poškozené a vypadávající vlasy. Díky aplikaci přímo na pokožku vyživuje vlasové kořínky a stimuluje růst vlasů. Nezatěžuje vlasy. Nemastí vlasy. Bez parabenů. Bez barviv. Bez formaldehydu.

3d_revitalon_vlasovy_stimulator

Revitalon Forte 30 kapslí

Revitalon Forte obsahuje unikátní kombinaci vyváženého množství rostlinných extraktů, vitaminů, minerálních látek a důležitých aminokyselin, které působí uvnitř organizmu, vyživují vlasy přímo od kořínků a současně přispívají k udržení přirozeného stavu zdravých vlasů.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Kolik účinných látek obsahuje přípravek Revitalon forte?

a) 19

b) 18

c) 21

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.