Soutěž s Nutrilonem o Lamaze koníky

soutez nutrilon sixpack konik

Správná výživa je pro každé miminko velmi důležitá. Tou správnou volbou můžete ovlivnit celý další vývoj děťátka. Správným vývojem imunitního systému začínaje, stavbou a sílou kostí konče. Tou nejlepší volbou je kojení. Pokud to ale z nějakého důvodu nejde, přichází na řadu kojenecká mléka.

V dnešní době mají maminky široký výběr značek a druhů kojeneckých mlék. Mléka Nutrilon můžete najít v několika variantách jak pro zdravé děti, tak pro děti se specifickými výživovými požadavky. Nyní máte navíc možnost získat k vybraným sixpackům kojeneckého mléka Nutrilon Lamaze Koníka.

Na zdraví a odolnosti Vašeho dítěte nám záleží. Spolehněte se na Nutrilon. Vysoce kvalitní kojenecká a batolecí mléka Nutrilon pro podporu zdraví a odolnosti vašich dětí.

O co budeme soutěžit?

1.-20.místo: Lamaze Koník

Pestrobarevná hračka s kontrastními vzory  a veselým potiskem pomáhá rozvíjet zrak dítěte. Hříva a ocas z barevných střapců stimuluje jemnou motoriku dítěte. Po zmáčknutí bříška koník řehtá.

Untitled

Co musíte udělat pro zařazení do soutěže?

Zakupte v období od 15.2.2018 do 4.3.2018 některý z níže uvedených produktů a na email panpilulka@gmail.com nám zašlete číslo Vaší objednávky, jejíž součástí byl i sixpack Nutrilon. Své e-maily nám posílejte nejpozději do 5.3.2018.

Jaké produkty jsou zařazeny do soutěže?

Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.

Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace na obalech nebo na www.nutriklub.cz. Potravina pro zvláštní výživu. Akce se nevztahuje na počáteční výživu.