SOUTĚŽ: Síla esenciálních olejů v ústních vodách Listerine pro čistá ústa a svěží dech

Známe to všichni, základem každodenní ústní hygieny je odstranění nahromaděného zubního povlaku a zbytků jídla 2krát denně ráno a večer. Zubní a mezizubní kartáčky jsou naši věrní pomocníci, bez kterých se to neobejde, ale na celou práci sami nestačí.

Zubní kartáček vyčistí zuby, které tvoří čtvrtinu povrchu ústní dutiny. Bakterie způsobující zubní povlak ale žijí v celých ústech: na dásních, jazyku a dalších sliznicích. Ihned po vyčištění zubů se bakterie v ústech začínají opět množit, vytvářet povlak a usazovat se na vyčištěných zubech. Je proto žádoucí snížit bakteriální zátěž v celé ústní dutině.

Ústní vody Listerine s tím umí pomoci. Obsahují 4 vysoce účinné esenciální oleje – tymol, eukalyptol, mentol a metyl-salicylát. Tyto látky se běžně vyskytují v rostlinách, mají přirozený antibakteriální účinek a tím i schopnost omezovat tvorbu zubního povlaku. Dostanou se i tam,
kam kartáček nedosáhne, a dokončí tak práci, kterou kartáček začal.

Dlouhodobá klinická studie prokázala, že používání ústní vody Listerine po čištění zubů redukuje zubní povlak až o 56 % víc než pouze samotné čištění zubním kartáčkem. Svým složením jsou ústní vody s obsahem esenciálních olejů vhodné pro každodenní, dlouhodobé používání. Ústní vody Listerine snižují bakteriální zátěž v ústní dutině a přitom zachovávají rovnováhu ústní flóry.

Náš tip: Objevte výhody používání ústní vody Listerine s esenciálními oleji a bojujte se zubním povlakem ještě účinněji! Zvolíte klasickou intenzivní chuť nebo jemnější chuť bez alkoholu? Čistá ústa a svěží dech jsou na dosah.

O co soutěžíme?

3 z vás vyhrají balíček Listerine, který v sobě ukrývá:

  • Listerine Nightly Reset 400 ml
  • Listerine Total Care Mild Taste 500 ml
  • Listerine Advanced White Mild Taste 500 ml

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí, když nám v termínu 25. 3. 2021 – 31. 3. 2021 do komentáře pod příspěvkem na Facebooku napíšete odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a budete zařazeni do soutěže.

Soutěžní otázka

Které 4 esenciální oleje obsahují ústní vody Listerine?

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.