SOUTĚŽ: Styl už od plenek pro vaše nejmenší

Dětské jednorázové eko plenky KOLORKY vznikly v roce 2016 z lásky k dětem a přírodě s vášní pro design a krásné věci. Jsou šetrné nejen k životnímu prostředí, ale především k citlivé pokožce miminek. Navíc mají několik barevných designů, které můžete střídat a tím měnit garderobu malých nositelů.  

KOLORKY mohou používat označení EKO, protože jsou vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů, a to netkané textilie, buničiny, LDPE a papíru. Neobsahují parfémy ani škodlivé příměsi PVC, antioxidantů, latexu a ftalátů, protože ty u dětí často způsobují astma a alergii. Jsou běleny TCF metodou (Totally Chlorine Free), takže neobsahují chlor ani jeho deriváty. Čím jsou tedy běleny? Horkým vzduchem!

Česká značka Kolorky přináší design a krásné barvy na dětské prdelky, a tak už plenky nejsou jen spotřebním zbožím, ale kvalitním a stylovým základem šatníku všech miminek. Designy jsou navrhovány tak, aby se líbily nejen dětem, ale i rodičům, kteří o děti pečují. Nyní si rodiče mohou vybrat z 9 designů a čtyř variant – DAY, DAY NATURE, NIGHT a DELUXE VELVET. A jaké je poznávací znamení Kolorek? Černobílý obal s průhledem na stylový design. 

KOLORKY DAY

KOLORKY DAY jsou určeny převážně na denní nošení. O citlivou dětskou pokožku pečují navíc proužky z aloe vera, které ji chrání před jejím podrážděním. Denní plenky jsou k dostání ve čtyřech velikostech (S, M, L a XL) pro miminka od 3 do 16 kg. A jaký je jejich design? Vybrat si můžete z 6 barevných motivů, posledním hitem jsou peříčka v modrých tónech.

KOLORKY DAY NATURE

KOLORKY DAY NATURE jsou ještě šetrnější k životnímu prostředí, protože při jejich výrobě je použit bioplast z kukuřičného škrobu, který nahrazuje LDPE. Na rozdíl od ostatních Kolorek, které jsou typické svými barevnými designy, jsou čistě bílé. Ideální pro rodiče, kteří chtějí sladit styl svých dětí do nejmenšího detailu. Čistě bílý design plenek totiž nebude prosvítat ani pod tím nejsvětlejším oblečením.

KOLORKY NIGHT

KOLORKY NIGHT myslí na klidnou noc vašeho miminka. Díky zvýšené absorpční vrstvě máte jistotu, že miminko zůstane v suchu po celou noc. Indikátor vlhkosti vám přesně napoví, kdy je třeba miminko přebalit. Vyrábí se ve dvou velikostech M a L pro miminka od 5 do 13 kg. Noční plenky mají také stylový design, najdete na nich kapelu jednorožců.

KOLORKY DELUXE VELVET

KOLORKY DELUXE VELVET jsou unikátní svým sametovým povrchem, který přináší miminku ještě příjemnější pocit z nošení plenek. Mají absorpční jádro nové generace, lisovanou buničinu a ideálně tvarované lepicí pásky. Díky indikátoru vlhkosti přesně poznáte, kdy je potřeba miminko přebalit. Tato prémiová řada je určena především těm nejmenším miminkům, proto je k dostání ve velikosti S a M, tedy pro miminka od 3 do 8 kilogramů. Černobílý design těchto plenek je plný života lásky a smíchu, tak jako dny s vašimi miminky.

Líbí se vám Kolorky? Pojďte si o ně s námi zasoutěžit.

O co soutěžíme?

5 z vás vyhraje 4 balíčky Kolorek podle vlastního výběru.

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí, když nám v době trvání soutěže od 25.9. do 1.10.2019 odpovíte na soutěžní otázku:

Jakou metodou jsou KOLORKY běleny?

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.