SOUTĚŽ: Vyhraj přírodní zubní pasty na celý rok!

Že jste ještě neslyšeli o jedinečných zubních pastách SPLAT, které jsou přírodní, obsahují unikátní složky jako třeba Polydon® nebo LUCTATOL®, mají bělící efekt a neobsahují syntetická antiseptika, triclosan ani chlorhexidin? Chcete je vyzkoušet? Zkuste štěstí v naší soutěži a vyhrajte přírodní zubní pasty na celý rok!

O co soutěžíme?

  1. místo: Balíček zubních past SPLAT na celý rok (balíček 12 ks zubních past – Love, Stress Off, Extreme White, Silver, Sea Minerals, Blackwood, Biomed Superwhite, Charcoal, Propoline, Calcimax, Health Gum, Citrus Fresh)
  2. – 4. místo: Balíček 3 ks zubních past SPLAT (SPLAT Special STRESS OFF zubní pasta 75 ml, SPLAT Special LOVE zubní pasta 75ml, SPLAT Special EXTREME WHITE zubní pasta 75ml

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí, když nám v termínu 9. 9. 2021 – 15. 9. 2021 do komentáře pod tímto příspěvkem na Facebooku napíšete odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a budete zařazeni do soutěže.

Soutěžní otázka

Co se ukrývá pod označením unikátní složky LUCTATOL®?

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.