SOUTĚŽ – Vyhrajte balíček pro super prsa a štíhlou linii

S blížícími se Vánocemi pomalu hledáme inspiraci na dárky pro naše nejbližší. Co tak potěšit vaši partnerku, přítelkyni či maminku, balíčkem pro super prsa a štíhlou linii, který vás nebude nic stát, protože ho vyhrajete zcela ZDARMA!

Přečtěte si pravidla soutěže a zapojte se splněním jednoduchého úkolu. Tato soutěž trvá od
7. 11. – 14. 11. 2016

O co tento týden soutěžíte?

banner soutez superprsa_cz

Super prsa + štíhla línie 90 kapslí

-Obsahuje výtažky z rostlin s vysokým obsahem pro vaše tělo bezpečných fytoestrogenů, které přirozenou cestou zvětší a zpevní Vaše poprsí.
-Tyto pro vaše tělo bezpečné Fytoestrogeny přirozeně napodobují působení estrogenů ve Vašem těle a způsobují zvětšení a zpevnění Vašeho poprsí.

Soutěžní úkol: „Znáte složení?“

super prsa soutez bylinky CZ

Kapsle Super prsa + štíhlá linie mají svůj účinek díky výtažkům z různých rostlin obsahujících přírodní fytoestrogeny. Podívejte se pozorně na obrázek, jedna rostlina do složení těchto kapslí nepatří.
Napište nám, která rostlina je tam nesprávně na email: panpilulka@gmail.com a 14. 11. 2016 vybereme 6 výherců se správnou odpovědí.

POZOR!! Soutěžící, kteří okomentují příspěvek o soutěži na facebooku se slovy „Sdílím“ a nasdílí ho na svém soukromém profilu, můžou vyhrát k balení 90 kapslí i Super PRSA krém 50 ml!!
Upozornění: Abychom příspěvky viděli, musíte dát sdílet veřejně.

Super prsa krém 50ml 

-stimuluje ve vašich prsech lipogeneze procesy, které způsobují růst tukových buněk, což zjednodušeně znamená, že vaše prsa budou plnější a větší. Jedinečné složení Super PRSA krému také způsobí napnutí pokožky Vašich prsů, čehož výsledkem je zpevnění a pozvednutí vašich prsů.