SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček s produkty Vanish

Komu z nás se ještě nestalo, že by měl na oblečení nebo koberci skvrnu, která nešla odstranit? Skvrny na nich ulpívají každý den, není tedy od věci mít po ruce odborníka na odstraňování skvrn. Už jste vyzkoušeli Vanish?

Pereme (se) za svět, kde oblečení dělá radost. Znovu a znovu. Značka Vanish již druhým rokem podporuje charitativní sběr vyřazeného, ale stále nositelného oblečení.

Když přestanete vy nebo vaše děti nějaký kousek nosit, můžete ho odevzdat do jednoho ze 1400 kontejnerů označených logem Klok.tex. Oblečení pak udělá ještě spoustu radosti v projektu Klokánek Fondu ohrožených dětí. Stejné organizaci připadnou 3 Kč z každého vašeho nákupu libovolného produktu Vanish v Pilulka.cz během měsíce června. Děkujeme, že s námi pomáháte.

O co soutěžíme?

5 z vás vyhraje balíček produktů Vanish, který v sobě ukrývá:

Víte, že Vanish pomáhá oblečení, aby žilo více životů?

  • Šetrně odstraňuje skvrny pomocí aktivního kyslíku.
  • Brání nechtěnému obarvení.
  • Minimalizuje nepříjemný zápach.
  • Prádlo je díky němu hygienicky čisté.

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí, když nám v termínu 25. 6. 2021 – 1. 7. 2021 do komentáře pod tímto příspěvkem na Facebooku napíšete odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a budete zařazeni do soutěže.

Soutěžní otázka

Jaké organizaci přispějete 3 Kč každým nákupem libovolného produktu Vanish během celého června?

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.