SOUTĚŽ: Vyhrajte jedno z pěti dárkových balení PROENZI INTENSIVE

Klouby nás udržují v pohybu, je tedy třeba se o ně správně starat a udržet je zdravé. Podpořte je vhodnou kloubní výživou, zkuste třeba doplněk stravy Proenzi Intensive s komplexním složením a vylepšeným vstřebáváním.

O co soutěžíme?

5 z vás může vyhrát dárkové balení Walmark Proenzi Intensive 120+60 tablet.

  • Jde o kompletní kloubní výživu, která obsahuje kombinaci 3 základních stavebních složek kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání, tedy kolagen typu II, glukosamin sulfát a chondroitin sulfát.
  • Navíc obsahuje také vitamín C, mangan a patentovaný BioPerine, podpůrnou složku přírodního původu, která zlepšuje vstřebávání některých vitamínů, minerálu a dalších látek až o 80 %.

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí, když nám v termínu 26.10.-1.11.2020 do komentáře pod příspěvkem na Facebooku napíšete odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a budete zařazeni do soutěže.

Soutěžní otázka

Která složka obsažená v Proenzi Intensive podporuje vstřebávání kurkuminu, který přispívá k udržování zdravých kloubů a jejich flexibility?

  • a) BioPerine
  • b) Glukosamin sulfát
  • c) Mangan

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.