SOUTĚŽ: Vyhrajte odsávačku a vybavenou tašku do porodnice

Blíží se termín, kdy konečně uvidíte své vysněné miminko? Máte už sbalenou tašku do porodnice? S tím vám v dnešní soutěži pomůže značka Canpol babies. Praktický dárek pro všechny nastávající maminky!

O co soutěžíme?

Hrajeme o 1 velký balíček v hodnotě téměř 2.500 Kč, který obsahuje následující produkty Canpol babies:

  • Elektrickou odsávačku mateřského mléka EasyStart od Canpol babies
  • Vložky do podprsenky Canpol babies (30 ks v balení)
  • Chrániče prsních bradavek Canpol babies
  • Sáčky k uchovávání mateřského mléka Canpol babies
  • Zásobníky s víčkem na uchovávání mléka či pokrmu Canpol babies
  • Extra dárek: taška do porodnice Canpol babies

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí, když nám v termínu 17.9.-23.9.2020 do komentáře pod příspěvkem na Facebooku napíšete odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a budete zařazeni do soutěže.

Soutěžní otázka

Lze u elektrické odsávačky mateřského mléka EasyStart Canpol babies regulovat sílu sání?

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.

O značce Canpol babies

Chcete se o značce a výrobcích Canpol babies dozvědět více? Navštivte naše sociální sítě a buďte stále v obraze: Facebook a Instagram.

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 30 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky.