Soutěžte o balení nové prémiové kojenecké výživy BEBA COMFORT 2 HM-O

Správná kojenecká výživa je základním kamenem pro zdravý růst dítěte. Nejlepší volbou je mateřské mléko. Podle jeho vzoru byla vyvinuta i nová prémiová kojenecká výživa BEBA COMFORT 2 HM-O. Vyhrajte novinku s revolučním složením, která jako první a jediná na našem trhu nově obsahuje oligosacharidy 2´FL. 

Vzorem pro BEBA COMFORT je jedinečné mateřské mléko, které obsahuje bioaktivní složku – oligosacharidy mateřského mléka, z nichž nejčetnější je struktura 2´FL. Postačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku. A balení dvou plechovek BEBA COMFORT 2 HM-O bude vaše.

Nová pokračovací kojenecká výživa BEBA COMFORT 2 HM-O, z prémiové řady BEBA COMFORT, byla právě uvedena na tuzemský trh a je první a jedinou kojeneckou výživou v České a Slovenské republice, která obsahuje všechny klíčové složky po vzoru mateřského mléka. Revoluční složení produktu spočívá v obsahu oligosacharidů 2´FL ze skupiny HMO (třetí nejdůležitější bioaktivní složka mateřského mléka), bílkovin OPTIPRO®, probiotické složky Lactobacillus reuteri, optimálního složení tuků, 100% laktózy a nukleotidů.

Nová kojenecká výživa BEBA COMFORT 2 HM-O obsahuje také minerální látky – železo, zinek a vitamíny A, C, D, které se podílejí na správném fungování imunitního systému kojenců. Podporu zdravého růstu a vývoje kojenců zajistí i kyselina alfa-linolenová, která přispívá k rozvoji mozku a nervových tkání.

Prémiová kojenecká výživa BEBA COMFORT 2 HM-O je určená pro děti od 6. měsíců.

Díky 100% recyklovatelné plechovce je výživa dobře chráněna před vzduchem a vlhkostí.

O co soutěžíme?

5x balíček obsahující 3 ks BEBA COMFORT 2 HM-O

Soutěžní otázka:

Revoluční složení kojenecké výživy BEBA COMFORT 2 HM-O obsahuje složku, která je třetí nejdůležitější bioaktivní složkou mateřského mléka. Která to je?

  1. Bílkovina OPTIPRO
  2. Oligosacharidy 2´FL (HMO)
  3. Kyselina alfa-linolenová
  4. Vitamín A

Trvání soutěže

Soutěžit můžete od 8.7. do 15.7.2019 do půlnoci.

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.