Super PRSA slaví 7 let spokojených zákazníků

SP Nový vizuál do článku - Copy

Super PRSA + štíhlá linie je doplněk stravy určený ženám v každém věku, který pomáhá získat zpět ztracené sebevědomí i zahnat nepříjemné příznaky hormonálních výkyvů, jakými je klimakterium nebo i nepravidelný menstruační cyklus. Super PRSA jsou produktem, který skrývá mnoho pozitivních účinků v jedné malé kapsli. Jelikož se na trhu objevil již před 7 lety, sesbírali jsme množství pozitivních recenzí, které nám dokazují, že jsme se vydali správnou cestou. Cestou přirozené pomoci ženám s jejich nejpalčivějšími problémy.

Při této příležitosti Vám chceme představit příběh jedné z našich stálých zákaznic, která je na této cestě s námi od počátku.

Paní Jolana se s námi podělila o svou zkušenost

„Je mi lehce přes 50 a kapsle Super PRSA odebírám průběžně již více jak 6 let. Cvičím poměrně pravidelně, taky v posilovně a jezdím i dost na kole, ale tento výrobek dokáže zpevnit prsní tkáň  ještě víc. Dopřávám si ho formou 3 měsíční kůry 2x ročně nicméně první změna nastala již po 7-10 dnech prvního užívání, prsa byly a pořád jsou plnější a skutečně o něco větší.

Jsem vegetariánka, tedy dost citlivá na to co jím, už víc jak 10 let nepoužívám žádné léky, i proto jsem měla před prvním užitím obavu, jak budu přípravek snášet. Co se týká vedlejších účinků,  můžu  potvrdit, že jsem nic nezaznamenala.

SP rozhovor

Výrobek bych určitě doporučila, přináší mi, zvláště v letních měsících opravdu dobrý pocit. Po porodu mi zůstalo navíc 28 kg, které jsem dost dlouho hubla a dnes, po letech, kdy mám už dlouho svých obvyklých  55kg  se v klidu převléknu na pláži do suchých plavek, nebo si jdu zaplavat nahoře bez, a v době, kdy používám výrobek  Super PRSA, to činím určitě s větší sebejistotou (dodává paní Jolana s úsměvem).

Doplněk stravy mi přijde smysluplnější, než zvažovat zázračné zákroky s poněkud nejistým koncem. Raději čas od času podpořím „ženství“ přírodní cestou. Protože se starám o své tělo a zdraví tak vím, že jen Andělika – Archangelica officinalis, jako jedna z obsažených bylin, je v němčině zvaná „prsní kořen“ a má velmi očistné účinky pro tělo a trávící systém. Dříve se kořeny dokonce používaly k léčbě různých těžkých nemocí. Nastudovala jsem si všechny složky tohoto výrobku a všechny jsou zvoleny tak, aby ženám přinášely jen pozitivní účinky a to nejen na jejich těla ale i psychiku. Navíc, kombinace bylin působí synergicky a harmonizuje spoustu dalších funkcí v těle. Musím říct, že tento produkt je opravdu vynikající volbou pro každou ženu.“  Zakončuje své povídání paní Jolana.

My přejeme nejen paní Jolaně ale všem našim zákaznicím, aby byly i nadále spokojené, zdravé a sebevědomé. Vážíme si, že jste s námi spokojené.