Švýcarská radost z každého skoku!

švýcar

Švýcarsko je malá země a všechny vzdálenosti jsou v ní na skok. To je její velká výhoda. Švýcarsko je však také hornatá země a všechny ty skoky jsou v ní nahoru nebo dolů z kopce. A to stojí hodně sil. Proto dali Švýcaři světu úžasný zdroj energie – svoji skvělou čokoládu. Všechny ty skoky nahoru a  dolů nejsou vždy jednoduché. Věci se při tom mohou často zamotat.

A proto, aby se lidé dokázali dostat i z té nejsložitější situace, dali Švýcaři světu univerzální řešení na každý problém – své užitečné švýcarské nožíky. Švýcarsko, to ale není jen hornatá krajina, je to i ekonomicky velmi úspěšný stát. Ekonomický úspěch však nebývá zadarmo. A Švýcaři o tom vědí své. Musí se velmi obracet, stále se hýbat a skákat tam a zpět. Aby lidé znali přesný čas a věděli, kdy mají kam skočit, dalo Švýcarsko světu ty nejpřesnější hodinky.
Pokud si však myslíte, že Švýcaři zvládají skákat přes všechny ty kopce, vyskočit z každé složité situace a ladným krokem kráčet s rytmem své ekonomiky bez problémů, mýlíte se. Jejich klouby při tom dostanou pořádně zabrat. A proto Švýcaři darovali sobě a světu Cemio Kamzíka. Cemio Kamzík® je nejméně nápadný, avšak důležitý dar, který věnovalo Švýcarsko světu.

kamzík

Cemio Kamzík® je doplněk stravy, který jako jediný v ČR obsahuje 2 unikátní nativní kolageny NCI® a NCII®, zpracované švýcarskou technologií CollPure® a vitamin C. Cemio Kamzík® obsahuje ve zvýšené dávce kolagen I tvořící vazy a šlachy a navíc kolagen II tvořící kloubní chrupavky! Vitamin C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách.

Pouze Cemio Kamzík® nabízí kolagen I i kolagen II ve výjimečné nativní podobě, kolagen NCI® a kolagen NCII®. Nativní podoba kolagenu, trojšroubovice, zajištuje biologickou aktivitu i po průchodu trávicím traktem.

Technologie zpracování je zásadní! Cemio Kamzík® díky špičkové švýcarské technologii šetrně zpracovává nativní kolagen do konečné formy kapslí v kvalitě CollPure® zajišťující maximální čistotu a originální původ látek.

kamzík magistr

I když není jednoduché nativní kolageny NCI® a NCII® v krystalicky čisté formě vyrobit, s užíváním Cemio Kamzík® si hlavu lámat nemusíte. Stačí pouze 1 snadno polykatelná kapsle KDYKOLI během dne. Vyzkoušejte Cemio Kamzík® a užijte si radost z každého skoku i vy!