TĚHOTENSTVÍ BEZ PLYNATOSTI

^6C24931BA9B37EC6B190A1B3D81B32A9D7B2C4FBCBFABCEFE3^pimgpsh_fullsize_distr

Nepříjemné či bolestivé zažívací obtíže, jako je nadýmání nebo pocit plnosti, občas trápí každého člověka. Je to normální a obvykle není důvod k obavám, pokud uvážíme, jak vysoce komplexní je u člověka proces trávení. Přesto však mohou být uvedené příznaky velmi obtěžující.

K úlevě a symptomatické léčbě zažívacích obtíží způsobených plyny, jako je např. nadýmání (meteorismus) a pocit plnosti, bolestivé křeče v břiše, bolesti v horní oblasti břicha, říhání se používá historicky ověřená účinná látka simethicon. Simethicon se dále používá při funkčních poruchách trávení (tzv. dyspepsie), syndromu dráždivého tračníku a při pooperačních bolestech způsobených plyny.

UCELENÁ ŘADA Simetistad RYCHLE A ÚČINNĚ POMÁHÁ s trávicími obtížemi kojenců i dospělých.

Vítr nahoře, bez větru dole

Dospělí ocení futuristickou formu žvýkacích tablet Simetistad s mentolovou příchuťí. Tato forma umožňuje snadné a komfortní užití – stačí rozžvýkat a spolknout.  Lze tedy elegantně pozřít v jakékoli situaci. Přípravek je vhodný pro těhotné a kojící maminky. Lze jej užívat dlouhodobě, kdykoli je zapotřebí. Simetistad žvýkací tablety se užívají během jídla nebo po jídle, případně také před spaním podle potřeby. Tablety je nutné dobře rozžvýkat. Dvě velikosti balení 30 a 60 žvýkacích tablet. Zdravotnický prostředek.

Pohodlíčko v bříšku

Pro mladší děti a kojence je tento zdravotnický prostředek k dispozici ve formě emulze v kapkách. Maminky ocení snadné dávkování do kojenecké lahve nebo na lžičku a dětem bude vyhovovat malinovo-vanilková příchuť. Délka léčby se řídí přítomností příznaků. Velikost balení 50 ml.