To není možné, ty už jsi tak veliké miminko aneb Tajemství zdravého vývoje

_D1A7358 copy

Od rána je to už potřetí, co se divím, jak rychle roste. Vždyť ještě před chvílí to bylo nehybné uplakané děťátko, které jsme si dovezli z porodnice a nevěděli, co s ním máme dělat. A dnes nám tu ten náš parťák se smíchem leze do květináče. Napadne mě, že bychom ten fíkus už opravdu měli přestěhovat na nové místo, jinak nedožije léta.

Občas má člověk pocit, že ten čas s dítětem strašně letí a že nic nestíhá. Nestíhá si uvařit kávu, nestíhá přijít včas na schůzku a nestíhá ten raketový psychomotorický vývoj.

Díky Sunaru ale máte jistotu, že vývoj kojence probíhá správně a že dostává všechny potřebné živiny, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce.

3 tipy pro zdravý vývoj:

  1. Nechte miminko, aby se pohybově vyvíjelo podle vlastního tempa. Pokud samo nesedí, neposazujte ho. Pokud je mu některá poloha nepříjemná, zkuste jinou.
  2. Nesrovnávejte psychomotorický vývoj svého dítěte s dětmi svých kamarádek. Každé dítě je jiné a každá fáze je pro něj důležitá.
  3. Dodržujte zásady zdravé výživy. Podávejte mléko v potřebném množství v průběhu celého dne a zařazujte příkrmy ve správný čas.

Sunar zná tajemství zdravého vývoje.