Trápí vás málo energie, špatná imunita nebo zdravotní potíže? Zařaďte do pitného režimu čisté šťávy z přírody

Přechodná období jsou vždy o něco náročnější než zbytek roku. Tělo, které si zvyká na nové podmínky, je náchylnější k onemocnění. Proto je v těchto chvílích důležité vybavit jej vitamíny a dalšími látkami, které jej posilní. Ke zdravému životnímu stylu a čerstvému ovoci můžete přidat ještě další účinný zdroj příznivých složek – tradičním způsobem lisované šťávy nebo sirupy plné toho nejlepšího z přírody.

V ovoci se skrývá síla, která umí lidské zdraví zázračně podpořit. Věděli to už naši předkové a víme to i my dnes. Sami lékaři doporučují konzumovat vitamíny přímo z přírody, a i když jsou lékárny plné mocných potravinových doplňků, přírodní volba je vždy ta zdravější.

Ovocné sirupy a šťávy Leros si přitom všechny vzácné složky umí uchovat i v tekutém stavu. Jsou totiž lisované citlivým tradičním způsobem, který znaly už naše babičky a který způsobí, že se při něm zachová většina blahodárných látek. V jediném doušku si pak můžete vychutnat skutečně koncentrovanou přírodu – a to bez konzervantů nebo jiných přídavků.

Borůvka pro cukrovkáře, šípek pro lepší trávení

Ovoce má kromě celkové podpory organismu navíc ještě jednu skvělou vlastnost. Dokáže totiž pomoci u vybraných nemocí, ať už jsou akutní nebo chronické.

Borůvka například oplývá přirozenými antioxidačními látkami a podporuje normální stav zraku, dokáže také pohlídat hladinu krevního cukru a přispět k dobrému trávení. O něj se postará i šípek, který navíc dodá velkou dávku vitamínu C. Zažívání podpoří také malina, která je plná důležitých minerálních solí a vitamínů.

Černý bez pomůže ke správné činnosti cévní soustavy, vylepší přirozenou obranyschopnost organismu a přispěje k normální činnosti dýchacího systému. Acerola neboli Barbadoská třešeň je bohatý zdroj vitamínu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Granátové jablko pak obecně platí za elixír mládí a zdraví a brusinka uleví od problémů s močovým měchýřem.

Zkuste šťávy nabité vitamíny

Ve šťávách, které najdete v nabídce tradiční české značky Leros, se potkává generacemi prověřená moudrost a zkušenost lokálních sběračů, úcta k přírodě a důraz na tradiční a citlivé zpracování úrody tak, aby si uchovala své zázračné vlastnosti.

K dostání jsou BIO šťávy z ovoce, které pochází z certifikovaných ekologicky pěstovaných plodin. Vyrábí se také funkční šťávy, kde ovoce doplňují bylinky, jež umí podpořit jejich blahodárné účinky. Možné je zakoupit i sirupy a dětské verze šťáv, které oplývají přirozenou ovocnou chutí bez jakýchkoliv chemických zásahů.

Žádné šťávy od Leros nejsou nijak doslazované, najdete v nich jen přírodu, poctivou práci a péči. Představují tak kvalitní a zdravý doplněk pitného režimu pro děti i dospělé.