Trápí vás slabé vlasy, lámající se nehty, nevýrazná pleť nebo nafouklé břicho? Známe řešení!

Kdo z nás alespoň něco z toho nezná? Vlasy se třepí, jsou slabé a bez lesku. Nehty se lámou a pleť je zašedlá. A co teprve nafouklé břicho? To trápí hlavně ženy. Při zavodněném organismu vypadáme jako bychom spolkly balón. O otázky typu „A nejsi ty náhodou těhotná?“ není nouze. Co s tím?

Na všechny tyhle potíže, které trápí hlavně ženy, našla řešení společnost TOPADROIT, která vyrábí produkty značky Venira. Jejich nejznámějším produktem jsou právě kapsle Venira, které bojují za růst, objem a kvalitu vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť .

Nejlepší co jsem kdy měla na vlasy. Vlasy mi houstnou a rostou rychlostí blesku.

Pro růst, objem a kvalitu vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť

Tento preparát se díky pečlivě propracované receptuře vyznačuje vysokou komplexností v působení na pojivové tkáně, což se přímo projevuje na stavu a vzhledu pokožky, vlasů a nehtů. VENIRA je složena z 18 složek, z nichž každá má nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty. Jejich funkce je hlavně výživná, každá ze složek organismu dodává živiny potřebné pro tvorbu zdravé pokožky a pro perfektní kvalitu vlasů a nehtů.

Vyzkoušela jsem toho na vlasy už milion. Tablety, séra a stejně byl účinek nulový. Váhala jsem, zda vyzkoušet něco dalšího. Zvědavost ale zvítězila. Už po 40 dnech vlasy nabraly na síle, rychleji rostly a vypadaly zdravější. Účinky se projevily i na nehtech, které se přestaly třepit.

Kdy je Venira účinná?

  • Pomalý růst vlasů, nízká kvalita vlasů (vypadávání, roztřepené konečky, malý objem vlasů, mastící se vlasy apod.)
  • Pomalý růst nehtů, lámající se nehty
  • S běžnými problémy s pletí (lehké akné, pupínky apod.)
  • S celkovými problémy s vlasy, nehty a pletí v období těhotenství a kojení

Hledáte účinné ošetření suchých a lámavých vlasů? Vyzkoušejte Arganový olej!

Neradi polykáte prášky a přesto chcete mít krásné a zdravé vlasy, pevné nehty a hebkou pleť? Arganový olej je tu pro vás!

Díky vitamínu E a skvalenu arganový olej vyživuje vlasové kořínky, hloubkově hydratuje, vyživuje a zpevňuje vlasové konečky. Navrací vlasům přirozenou vitalitu a lesk. Navíc má blahodárný vliv na ekzémy, akné, lupénku, či různé popáleniny.

Milujete vůni mandlí a marcipánu? Co takhle vyzkoušet švestkový olej?

Překvapí vás nejen vůní, ale i účinky. Švestkový olej je jedním z nejrychleji se vstřebávajících olejů, obsahuje velké množství omega-mastných kyselin a vitamínů A a E.

Ta vůně je přímo božská. Kdo si nepřivoní, nepochopí. Opravdu připomíná marcipán – skoro mě zlákal zajít do cukrárny na dortík. 🙂

Zlepšuje pevnost vlasů a zvyšuje jejich hydrataci. Co se pleti týče, zpomaluje proces stárnutí a zlepšuje pružnost pokožky. Vysoký obsah vitamínu C omladí vaši pleť.

Nanáší se na vlhkou, ne mokrou pokožku. Stačí opravdu maličko. Vůně vás bude provázat celý den. A účinky? Pleť je jemná a hebká. No a vlasy? Ty posílí a vytvoří bariéru mezi nimi a teplým vzduchem třeba z fénu. Nebudou se pak tolik lámat. Vyzkoušeno na vlastní vlasy.

Dost o vlasech. Co to zavodnění organismu? Jak s ním bojovat?

Máte pocit, že v těle zbytečně zadržujete vodu? Otíkají vám nohy, hodně se potíte? Celulitida je horší a horší, navíc si připadáte nafouknutí? To všechno jsou příznaky zavodnění organismu. Jak se ho zbavit?

Vyzkoušejte tablety Zeropill. Unikátní produkt, který vyniká pečlivým výběrem účinných složek, z nichž některé nejsou u nás pro podporu odvádění přebytečné vody z organismu běžně používány (zlatobýl kanadský, ibišek súdánský). Výrobek obsahuje 10 účinných složek, z toho 8 bylinných extraktů, dále draslík a vitamín B6. Jeho složení je komplexní a pokrývá různé aspekty fungování lidského organismu při odvádění vody s odpadními a toxickými látkami z těla.

Celkem dobrý doplněk stravy na odvodnění, kvalitní složení, účinek viditelný po delším užívání, což je u těchto doplňků stravy běžné. Mohu doporučit.

Chcete i vy poznat účinky přípravků Venira a Zeropill? Na nic nečekejte a objednejte si je!