Účinná pomoc na puchýře

1

Chození v nových nevyšlápnutých botách, stání celý večer v lodičkách, běhání či procházky. Všechny tyto aktivity mají společnou jednu věc. Tou může být po vyzutí z bot nepříjemné překvapení v podobě nově vniklého puchýře. Jak se mu úspěšně bránit?

URGO přichází s účinnou pomocí v podobě hydrokoloidních náplastí! Hydrokoloidy jsou tzv. semisyntetické substance, které tvoří v kontaktu s vodou gel. Přesně tak fungují, pokud se setkají s puchýři. Jakmile se dostanou do kontaktu s hnisem z rány či puchýře, hydrokoloidní částice gelovatí a tvoří tak podmínky vhodné pro proces hojení. A to jak z hlediska vlhkosti, tak i pH.

Jak probíhá proces hojení?

Hydrofilní koloidní částice pomalu absorbují tekutinu z rány a mění se v gelovitou hmotu. Ta zabrání přilepení náplasti k ráně a vytváří vhodné podmínky pro proces hojení.

 

V případě, že se vám objevil puchýř a potřebujete být další den v lodičkách nebo klidně i balerínkách vyzkoušejte URGO HOJENÍ PUCHÝŘŮ Diskrétní hydrokoloidní náplast, která je navržena speciálně pro ženy do společenské obuvi. Náplast pomůže ztišit bolest a urychlí hojení puchýře. URGO HOJENÍ PUCHÝŘŮ Diskrétní hydrokoloidní náplast.

1b

 

Speciálně pro pohodlí při sportování je tu URGO HOJENÍ PUCHÝŘŮ hydrokoloidní náplast – Na paty. Ta je díky vysoké přilnavosti vhodná právě pro využití při sportovních aktivitách. Náplast podpoří hojení, chrání proti bakteriím a nestane se, že by se vám ve sportovní obuvi odlepila a nechala puchýř nechráněný.

 

Zdravotnické prostředky